Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet legolcsóbban...

Hogy lehet legolcsóbban Hamburgba kijutni?

Figyelt kérdés
És mennyi lenne az út?
2010. ápr. 17. 20:30
 1/8 anonim válasza:
35%
Gyalog, kb 2 hét.
2010. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én ugyan nem tudom a pontos választ, de szeretnék reagálni az előző "vicces" hozzászólásra.

Valóban olcsóbb lenne kigyalogolni?

Tegyük fel, hogy tényleg kiérsz két hét alatt. Azalatt táplálkoznod kell. Ahhoz, hogy bírd a sétát, táplálónak kell lennie az étkezésnek. Tegyük fel, hogy a napi 3 étkezés megvan 10 euroból, ami ugye nem valószínű. Ezesetben egy hét alatt elment már 70 eurod. Ez már jóval több, mint egy vonatút Münchenbe például. És akkor nem számoltuk hozá azt, hogy aludnod is kell valahol, és egy strapabíró cipő sem árt.


Amúgy szerintem a legolcsóbb busszal kimenni.

Itt van egy például: [link]

2010. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
stoppal.
2010. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keró
2010. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem busszal. persze mehetsz stoppal is, vagy biciklivel, ha az olcsóbb, (gyalog azért ne), de veszélyesebb, bizonytalanabb. vagy menj a barátaiddal autóval, és közösen fizessétek a benzint
2010. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A malévval 42000ft(oda-vissza) körül van kb. 2 óra alatt ott is vagy. Nem is túl drága.
2010. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telekocsival.
2010. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

airberlin


Vienna-Hamburg 29€

Hamburg-Vienna 29€


csak bécsig kell kell kijutnod, ha messze laksz marad a malév, az is jó

2010. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!