Kezdőoldal » Utazás » Európa » A téma ismert! A kérdés...

A téma ismert! A kérdés ismerős! (? )

Figyelt kérdés

Szóban forog az utazás a Bécsi adventra.. A vonatra már hónap elején megvettük,akkor még boldogan vártuk az utat..

Csak közbe jött ez a párizsi terror támadás,ami talán még engedte volna a bécsi utat. Aztán valamelyiknap a facebookon a blikkben láttam,hogy eseteg bécsben is lehet támadás.. Tegnap volt egy újabb cikk is erről megint!

Szerintetek tényleg várható támadás? Volt szintén egy cikkben,hogy az egyik terrorista bécsben volt,terep szemlét tarthatott.

Én próbálom atöbbieket félemlíteni,hogyne menjünk, mondják ki h ne menjünk, félnek ők is de büszkeségből nem vállalják..mert h ajegyet nem lehet vissza váltani. A nyomorult jegy áron aggódnak!!

Én már magában a vonatban sem bízok a railjetben kitudja mi lehet ott..soha nem utaztam még azon.. És főleg a vissza felé tartó vonaton mi lehet majd..ami svájcból vagy honnan indul.

És hely jegyesek vagyunk.. Nem tudunk korabbi vonattal jönni.

És ma volt szintén egy cikk,hogy budapesten is fogtak vmi 6 fegyverest!

Én inkább hagynám veszni avonatjegy árát. Nindenki tudta,hogy mit vállal,hogy mennyi a vonat jegy.. Mindenki tudja mitengedhet magának meg!

Attól félek,ha esetleg futni kell,akkor hova merre? A nagy tömegbe esélytelen.

Milyen önvédelmi eszközömet vethetnék be mit vigyek magammal,milyen televonszámotírjak fel pluszba?

Ahogy eztmind leírtam teljesen kirázott a hideg,félek. Nem tudom,hogy mi legyen!


2015. nov. 24. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az ostobaság élő példája. Ugyanis a terroristák célja, hogy az embere félelemben éljenek. Téged le is győztek. Vehetnél példát a franciáktól. Ők megmutatták, hogy nem félnek!

Mellesleg, én meg holnap megyek Kínába, mégsem félek.

2015. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál egy jó teát és aztán élvezd a bécsi vásárt.
2015. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Javasolnám Albániát, mint úticélt. Igaz, sok a muszlim, de ne keseredj: Enver Hoxha annak idején több százezer bunkert építtetett az országban, ahova elbújhatsz a nyaralás idejére, és nem kell rettegned (bár tuti, hogy úgyis fogsz).
2015. nov. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csórikám....
2015. nov. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A terroristák figyelik ám itt a gyakorin az utazás rovatot!!!Téged már ip cím alapján azonosítottak/lenyomoztak!!Már mindent tudnak rólad,és alig várják hogy az adventi vásáron felrobbantsanak vagy lelőjenek téged!!

Mondjuk az emberiségnek tennének vele szívességet,higy az ilyen sötét buta emberektől megszabadítanának!

2015. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismételten összetévesztetted az utazás rovat szigorúan utazási jellegű kérdéseit a politika rovat erősen ömlengő, elfogult és inkább csak saját eszméit prédikáló butaságaival


Itt többnyire értelmes és céltudatos kérdéseket illik föltenni. Te nem azt teszed.

2015. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyám borogass. Ne menjél, és kész. Nem tudom, a többiek hogy jönnek ide, talán össze vagytok kötve? Jobban is járnak, ha nélküled mennek, legalább nem fogsz ott siránkozni mellettük egész úton.
2015. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretném a válaszadók és a moderátorok figyelmét is felhívni a kérdezőre, mert alapvetően viselkedik p.tkányként.


Nem csak a kérdéséből süt az előítélet, és az imént említett p.tkányság, hanem a kéretlen privát üzeneteiben is a g..ci a legfinomabb szóösszetétel.


Javaslom ketenni innen ezt a férget.

2015. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak nekem irogat ez a hajléktalan??
2015. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!