Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet-e személyivel kiutazni...

SpoilerGamer kérdése:

Lehet-e személyivel kiutazni Svédországba vagy útlevélkel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Elég a személyi.
2015. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

EU. Személyi.


Nekem angliánál jöttek az egyik begyöpösödött cégnél hogy kell. Mondom, ha nincs akkor mi van? Nem kötelezö. A válasz az Volt jobb ha van. Most vagy kell vagy nem.

Természetesen a kutya nem kérte.

2015. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Kötelezőnek tartanám, hogy minden magyar ember mondogassa magában, azért jó, hogy büszke polgára vagyok az Európai Uniónak, mert szabadon utazhatok.

Nem kell személyi, nem kell személyi, nem kell személyi.

A kormányom pedig elfelejti ezeket az apró örömöket tudatosítani bennem.

2015. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, kimaradt, nem kell más csak személyi, nem kell más csak személyi...
2015. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na azé....:)
2015. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átlépni egy EU-s ország határát - oda tényleg elég a személyi. De ha balesetet szenvedsz, rendőrségi ügyed támad, bankszámlát akarsz nyitni vagy telefont köttetsz be - oda már kell az útlevél.
2015. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Ezt hol hallottad? Én egyedül a bakszámlanyitásnál használtam 5 éve, mert akkor épp nem Volt személyim. Egyébként még ingatlanhitelt is kaptam útlevél nékül személyivel, mert addigra meg le Volt járva az útlevelem.


Internetem is van útlevél nélkül, sőt munkahelyre is személyit adtam be.


Idén Volt egy balesetem, ott meg a jogsin és a forgalmin kívül mást nem kértek.

2015. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ahol az ember még csak nem is makogja a nyelvet, és nem képes elmagyarázni hogy EU vagyunk, az persze falakba ütközött, de most már a hírekböl ismerik hazánkat, így már nem lesz annyira ciki.

De mi is átéltük hogy valahol erösködtek hogy utlevél. Majd elmagyaráztuk mi a helyzet, és jé megtalálta az ember az apróbetünél hogy Magyaro.-nél nem kell útlevél. (ez még 2007 Volt, akkor még sokan azt hitték nyereg alatt puhítjuk a húst)

2015. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. aug. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!