Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi az út (időben) Magyaror...

Mennyi az út (időben) Magyarország és Olaszország között?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Repülővel Budapest-Róma: 45 perc
2008. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Autóval Jesolo kb 700 Km. 8-10 óra alatt szoktam elérni, mert nem igen nyomom a gázt. :D De van aki 6-7 óra alatt ott van. :D
2008. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nem tudom, honnan veszi a 45 percet, bizonyára ennyi lenne Concorddal, épp csak nem járnak Budapest és Róma között ilyen típusú repülőgépek. A Budapest-Róma repülőjárat menetrend szerinti ideje 1 óra 45 perc, de a legtöbbször másfél óra alatt ott van a gép. Olaszország minden pontjára 1-2 óra körül van a menetidő, Velencébe pl. kereken egy óra. Autóra nehéz időt mondani, mert egyrészt Olaszország elég nagy, nem mindegy, hogy valaki Velencéig vagy Szicíliáig megy, másrészt függ attól, hányan vezetnek, milyen gyakran állnak meg, milyen gyorsan mennek stb...
2008. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Onnan veszem, hogy barátnőm 45 perc alatt ért oda Pestről.
2008. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tade ***** válasza:
100%
SZia. Hat en gyakran repulok a Bergamo-Pozsonyi jarattal es 45 perc alatt siman POzsonyban vagyok, max. 1 ora. Ugyanakkor elkepzelhetonenk tartom, hogy 1 ora alatt meg lehet tenni az utat repulovel Pesttol-Romaig. Ha viszont kocsival vagyok, akkor Pozsony-Verona kb 9 ora, max 10, ketszeri pihenovel.
2008. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Olaszországba megyünk kirándulni a jövő héten!pontosabban észak olaszországba!:D
2008. szept. 4. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
autóval kb 7-8 óra.de ha eléred a velencei hidat az nagyban módosítja a menet időt.állandóan stau van.kerüld el ha teheted.tegnap elött 1,5 óra alatt értünk át a hídon mert stau volt.volt egy baleset a másik oldalon a német meg ezerrel azt kamerázta,így állt a sor.bár mi camposantoból mentünk velencébe.lehet neked nem is kell arra menned.
2008. szept. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Repülővel másfél óra Bp-Róma.

De a kérdező nem írja, hogy mivel akar utazni. Kocsi, busz, repülőgép...?

2008. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bp-Róma repülővel fix, hogy másfél óra, 30-szor megtettem kb. így azt az utat.. kocsival ha ügyes vagy nem több egy napnál, de ha nem akartok rohanni, akkor 2. (tudom, hogy már elmentetek és vissza is jöttetek..másnak még jól jöhet :D)
2009. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!