Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sopronból Bécsbe hogy lehet...

Sopronból Bécsbe hogy lehet eljutni? Milyen lehetőségek vannak, mivel éri meg?

Figyelt kérdés

Nézegettem neten, de nem túl egyértelmű. Felsorolnátok, ha lehet, árakkal együtt?

Vonatot néztem az elvirán, de több óra hossza, 1 v 2 átszállással, szóval valami OK.

Busz esetleg? Néztem a busztársaság honlapját is, de nincs. Biztos van vmi megoldás, csak rossz helyen néztem.



2015. jún. 28. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Van közvetlen vonat, nézd meg az oebb.at-on!
2015. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
GYSEV
2015. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ahogy elsó is írta, oebb.at.


van átszállás nélküli is, 1óra 18 perc az út vele.

2015. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem, köszi.

ha jól látom, napi 3x közlekedik, az első is csak fél 4 után.

ez nem valami jó, sopronban lesz a szállásunk, 1x-2x szeretnénk átmenni Bécsbe, de ennek így nem sok értelme lenne, hogy délután 5-re érünk oda.

valahogy délelőtt 9-10 körül kellene.

néztem a magyar vonatot is, 1-2-3 átszállás van.

lehet az autó marad, ha a benzint nem számolom, akkor is osztrák autópályadíj + parkolás, nem tudom, mennyire jön ki, meg hogy egyáltalán hogy működik odaát a parkolás.

2015. júl. 12. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van reggeli vonat is!

Illetve az autót le tudod tenni a város szélén parkolóházban, nincs messze amúgy Bécs, de még körülnézhetsz Oszkáron is!

2015. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát pedig ezt a hivatalod honlapot néztem, amit ajánlottatok, és át is váltottam egy hétköznapi random dátumra, ugyanaz a 3 közlekedik hétköznap és hétvégén, délelőtt semmi.

bár nem tudok németül, de 3 találatot adott ki, az időpontokat pedig számmal írják.


ha kocsival megyek, akkor is kell autópályadíj, még akkor is, ha 1x megyek át, és nekik is csak 10 napos van, ahogy néztem. :S

jó, nem egy ökör ára, de együtt a benzin + autópálya + parkolás már sok lehet egy fél napos kirándulásért. (persze ehhez tudni kéne, mennyiért lehet egyéb módon odajutni).

2015. júl. 12. 18:00
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nálad van itt a hiba. Valószínűleg a következő lehet:


1. Keresésnél beállítottad az időt is? Ha nem, automatikus a keresés időpontja körül induló vonatokat listázza ki.


2. Egyszerre 3 járatot listáz csak ki. Ettől függetlenül több is megy, felül a früher(korábban)/später(később) opciót választva tudod megnézni a többit.


Persze itt is kihoz néha több átszállásos, órákig tartó kacskaringókat, az 1:12 - 1:18 menetidejű vonatokat nézd meg, attól függően Meidling vagy a Haupfbahnhof előnyösebb nektek.


Főleg bérlettel utazok, szóval a jegyárakkal nem mindig vagyok képben, de a honlapon annak is utána tudsz nézni. Ha emlékeim nem csalnak, kedvezmények nélkül olyan 15 euró egy jegy. Ha többen mentek akkor előnyösebb az Einfach Raus Ticket, esetleg keress rá erre is.

2015. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha... hát ezt nem néztem, de lehet, hogy épp délután kerestem rá, és akkor azt mutatta. keresek valakit, aki tud németül, és megnézzük jobban.
2015. júl. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!