Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud nekem írni egy...

Havaseső kérdése:

Valaki tud nekem írni egy tömör, de lényegre törő 10 mondatos fogalmazást Amsterdamról?

Figyelt kérdés

Felelni fogok pénteken és nagyon fosok

előre is köszi :)



2015. máj. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A föci könyved mit ír róla?
2015. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. máj. 12. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Amszterdam Európa egyik legszabadosabb városa. Vonzerejét turisták számára nem csak az adja,hogy több mint 100 coffeshop-jában legálisan lehet hódolni a marihuana fogyasztás örömeinek, vagy könnyű kalandokat kereső látogatók a város híres piroslámpás negyedében az utcára néző kirakatokban magukat kínáló prostik közül szabadon válogathatnak. 1815 után, bár akkor még illegális volt, már szép számmal dolgoztak örömlányok a városban, kezdetben csak hollandok, majd Távol-keletiek, végül a vasfüggöny lehullása után Kelet-Európai lányok előtt is megnyílt a piac, 1996 óta teljesen legálisan űzhetik az ipart. A De Wallen negyed egyik leghíresebb látnivalója Európa első Erotikamúzeuma, mely egy háromemeletes raktárépületben kapott otthont. Aki esetleg otthon felejtette volna az "esőkabátot" külön erre szakosodott...kondomboltra is ráakadhatunk sétálásunk során, ahol különböző méretű, fajtájú, ízű, formájú eszközök közül válogathatunk.


(Két hete jártam ott... :) )

2015. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Amszterdam erotikai életéről már lesz egy halvány fogalmam. :D
2015. máj. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!