Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet úgy couchsurfinge...

Hogyan lehet úgy couchsurfingezni, ha nincs előre eltervezett útvonal, nem tudom, hogy mikor hol leszek?

Figyelt kérdés

Dél-Franciaország és Észak-Olaszország, feltételezem, egyik helyen sem nagyon lehet az utolsó pillanatban így szállást találni. De akkor mikor/mit kell írni, hogy fogadni tudjanak?

(Még mielőtt kapnék a fejemre, nem a pénz miatt csinálom, mindig is kiakartam próbálni, és úgy gondolom, ez most egy jó alkalom (bár nyilván anyagi szempontból sem hátrány.)



2015. ápr. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig előre kell szólni, hogy melyik napon érkeznél és 1-2 napot maradnál. Úgy, hogy hoppá, én most betoppantam kéne egy kanapé, senki nem fog befogadni.

A helyzet az, hogy túl sokan keresnek így szállást, ezért nem megoldott a hirtelen betoppanok verzió.

Ha nem tudod előre megbeszélni az X időpontot (akár 1 hónappal előre) akkor marad a hostelek neked. Oda bemehetsz akármikor.

2015. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézz körbe szimpatikus host-ok után Couchsurfingen már jó előre, de elég csak 1-2 héttel az utazás előtt írni nekik. Nagyon sokan nem tudják, mit fognak csinálni egy hónappal előre, legalábbis Észak-Olaszországban ez volt a tapasztalatom :) Volt olyan host, akivel csak 2 nappal előtte beszéltük le a részleteket..

Ha meg semmi nem jön össze, vannak Emergency couchrequest csoportok általában (én is fogadtam onnan sok embert), üzenőfalra is lehet írni, ha meg végképp nem jön össze, van elég hostel mindenhol :)

2015. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes 3-4 nappal előre írni nekik. Ha sok a pozitív visszajelzésed és szerencséd van akkor 1-1 sürgős az napi szállás keresést is elfogadnak talán.
2015. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!