Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok ajánlani Párizsban...

Tudtok ajánlani Párizsban olyan éttermeket, ahol elfogadható áron lehet meleg ételhez jutni?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni a neten, de elég meredek összegeket találtam. Ismertek ilyen éttermeket, önkiszolgálókat? Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2015. ápr. 5. 11:15
 1/6 arrrgggh válasza:

Ha konkrét étteremre gondolsz akkor nem.

Viszont gyorsétterem nagyon sok van, ha az megfelel.

Ott is a úgy van mint minden nagyvárosban ahol jártam, a belvárostól kifelé haladva olcsóbbak az árak. De arra számíts, hogy jóval drágábbak mint itthon.

2015. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A belvároshoz közel mégis olcsón a Quartier Latin utcáinak török éttermei.

A Notre Dame-tól kifelé lévö utcák, vagy a Saint Michael metrómegállótól srégen balra be az utcákba.

Egymás hegyén hátán vannak a gyors- nemgyors éttermek.

Két éve 6€ volt a döner, de extra sültkrumplival salátával, még este se leszel éhes.

Ugyanott vannak rendes francia éttermek is, menük kb 15€-tól.

Fondüs menüt érdemes kipróbálni.

Jó utat!

2015. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia, a Flunch nevu etterem lanc eleg jo es nem tul draga, raadasul annyi koretet szedsz amennyit nem sajnalsz.

Itt egy lista hol talalhatok az orszagban:

[link]

2015. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jún. 5. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Kebab van 5-6 eurotol, meki is kb annyi mint otthon. Rendes etterem: hetkoznap delben szokott lenni menu, olyan 8-10 euro korul, este dragabb, hetvegen szinten.
2015. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm!
2019. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!