Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyár elején kimenni Máltára/Ci...

Nyár elején kimenni Máltára/Ciprusra vagy Angliába és ott nyári munkát keresni mennyire lehetséges? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Jövő nyárról lenne szó beszélek angolul egész jól és addig még egy évig fejlesztem szóval azzal talán nem lenne probléma.Nem a pénz miatt szeretnék kimenni,hanem a kaland és a nyelvtudásom fejlesztése miatt(azért is ezt a három országot választottam mert angolul beszélnek).Szóval van arra esély hogy kirepülök foglalok szállást 1-2hétre és addig munkát kapok és kint maradok egész nyárra vagy kicsi a valószínűsége?Ha igen akkor hol kell keresni?Kérdezősködni éttermekben/bárokban vagy vannak erre hivatalok?Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. aug. 23. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

keresni? az lehetséges

találni, az már necces

2014. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm most nyáron épp Cipruson van kint, szállodai animátor. Egy másik ismerősöm Tunéziába ment ki szintén animátornak. Írd be google-be, aztán olvasgasd a találatokat: pl. [link]
2014. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi most jöttünk ki 4 hete Ciprusra, az éttermek, bárok kiplakátolva staff wanted felirattal, szóval munka az van. Az már más kérdés, hogy fel is vesznek-e, az első kérdésük, hogy tudsz-e görögül (már ha a görög részre jössz), sokan az oroszt is kérik, mivel egyre több milliárdos orosz jön ide a pénzét költeni. A második kérdésük, hogy van-e tapasztalatod az adott munkakörben.

Ez most konkrétan Limassol, de arról fogalmam sincs, hogy jövőre is ilyen helyzet lesz. Bár általában a nyári szezonra könnyű munkát találni.

A legegyszerűbb ha fogod magad és körbejárod a környéket, bekérdezel, meg keresed a tacepaókat.

Amúgy simán el van itt az ember az angollal, még is sok helyen kérik az előbb említett 2 nyelvet pluszba, főleg szállodákban vagy nagyobb bárokban.

Jó tanács: a repjegyedet minél előbb foglald le, hogy kifogd jó áron (Wizzair), a munka és lakásközvetítőket felejtsd el az csak pénzlehúzás (tapasztalat).

Van itt rövidtávú lakásbérlés, és ugye minél közelebb vagy a központhoz, meg a tengerparthoz, annál drágább. Mi most egy 1 szobást bérlünk havi 350 euróért (ez itt nem nagy pénz) központban, 5 percre a tengerparttól, ennél olcsóbbat nem nagyon találsz. Víz számla 4 havonta jön, villany 2, azt nem tudom hogy egy nyári szezonra, hogy intézik ennek a fizetését.

És még tudnék mesélni rengeteget, de nem akarok ide regényt írni, szóval ha szeretnél többet írni, nyugodtan írj privátot!:)

2014. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angliáról tudok pár szót. Megérkezel az adott városba, majd elmégy a JobCenterbe (mindenhol van), ott vannak érintőképernyős számítógépek, abban vannak az állások kategorizálva. Választasz, majd a gép mellett elhelyezett telefonon ingyen azonnal fel is hívhatod a számot. Vagy körbemégy és az összes Work Agency-be bejelentkezel, megadott a számodat ás garantáltan hívnak pár napon belül. Én is így tettem, amikor kiérkeztem. Eszedbe ne jusson valami szemét magyar közvetítőcéggel egyezkedni, mert csak átvágnak. Kivétel nélkül, ahol magyarok vannak, onnan menekülj.
2014. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 2 hete jöttem ki ciprusra, szerintem ha nem a pénz a lényeg, akkor ciprus tökéletes. De szerintem találnál munkát
2015. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!