Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találok olcsó repjegyet...

Hol találok olcsó repjegyet Luxemburgba, vagy környékére?

Figyelt kérdés
WizzAir érdekelne leginkább, teljesen egyszerű, fapadosra gondoltam. Hallottam, hogy akár már 3000ft-ért is van, de egyszerűen nem találom.

2014. júl. 23. 23:26
 1/4 anonim válasza:

Sajnos fapadossal kozvetlen nem jutsz el Luxembourgba.

Becsbol tudnal Luxair-rel, de az nem a fapad arkategoria.

Ryanair v. Wizzair megy. Egyik Frankfurt Hahn (cca 120km Lux-tol) masik Bruxelles Charleroi (cca 200km)

Ezekrol a repterekrol van kozvetlen busz jarat.

www.flibco.com

Ha az ember koran foglal akar 5EUR-ert is vehetsz buszjegyet. Kb 4-5 orankent indulnak.

2014. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Luxemburgba minden más a dolgok elkomplikálása, mint egy jókor megvett jegy charleroiba, plusz egy 5 eurós flibco buszjegy.

HA viszont ragaszkodsz a repüléshez, akkor Wizzair Malpensa, ahol átmész T2-re, majd Easyjet repülőjegy Luxemburgba.

Néha ezek is meglepően olcsók tudnak lenni. De tudod, ágyúval verébre.

2014. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, utólag megtudtam hogy WizzAir-rel közvetlen nem tudok eljutni Luxemburgba, Brüsszel Charloir-t mondták nekem, és én is azt néztem ki magunknak. A többit már megoldanánk :)

2014. júl. 25. 08:23
 4/4 A kérdező kommentje:
*Charleroi :)
2014. júl. 25. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!