Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megüresedett egy hely és...

Megüresedett egy hely és mehetnék síelni viszont nincs biztosításom és már ma hajnalban indulunk. Meg lehet kötni valahogy utólag? Vagy most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, honnan indultok, de ha nem az országhatár közeléből, akkor még beleférhet holnap reggel, hogy megálltok valamelyik biztosítónál. Nagyjából 3 perc megkötni. Vagy írd be a google-ba, hogy "utazási- és balesetbiztosítás online", hátha ilyen módon is el lehet már manapság intézni. Azt tudom, hogy amikor repülőjegyet vásárolok neten, mindig felajánlja, hogy akarok-e utazási biztosítást is kötni. Persze ez csak akkor működik, ha van a családban olyan bankkártya, amivel tudtok neten fizetni.
2010. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Bingó! Nézd mit találtam neked!:)

2010. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél. :)
2010. jan. 1. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Utólag semmiféleképpen, ha fent meg tudod még ma kötni és esetleg át is tudod utalni online az összeget, akkor lehet.

Ha nem sikerült, akkor próbáld kerülni a bajt.

2010. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megkötni, most már nyugodtabban indulok ki :) Köszi mégegyszer első válaszoló :)
2010. jan. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!