Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül a vonat pl...

Mennyibe kerül a vonat pl Hollandiába? És hol tudom ezt megnézni, hogy hogyan tudok addig eljutni?

Figyelt kérdés
továbbá az összes európai ország érdekelne, hogy hogyan tudok oda eljutni és ez mennyibe kerül.

2014. máj. 18. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Majd biztos valaki elkezdi neked az összes európai ország menetrendjét és árait böngészgetni.

Nem is tudom hogy gondolod!

2014. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bárhogy is jutsz oda, majd ott meg mondják mennyibe kerül a vonat. De miért akarsz te vonatot venni?
2014. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De hol tudom megnézni neten?

Nem vonatot akarok venni,hanem oda eljutni vonattal.

2014. máj. 18. 11:59
 4/9 anonim válasza:
0%
a 2esnek igaza van! Hollandia most nem ad el vonatot !! pang a vonatpiac! hasznaltvonat.com -on nézd meg
2014. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A menetrendet itt lehet megnézni:

[link]

Egész Európa vasúti menetrendje egy rendszerben a Deutschen Bahn üzemeltetésében.

A jegyárak nincsenek benne. Azt pl. a MÁV nemzetközi pénztárban tudják megmondani.

2014. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 18. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:

MAgyarországról Hollandiába és hasonló távolibb országokba már érdemesebb az egyúti menetjegy helyett Interrailt venni, mert olcsóbb. Főleg ha több országot járnál be. [link]

Közelebbi helyekre itt vannak tételesen az árak:

[link]

2014. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2014. máj. 20. 15:44
 9/9 anonim válasza:
0%
4-es te hü*ye az hasznaltvonat.hu:D
2014. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!