Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri elmenni erre az angliai...

Megéri elmenni erre az angliai kirándulásra?

Figyelt kérdés

Az iskolámmal mennénk Londonba, majd következő tanév elején 8 napra.

Programok:

1. nap indulás korán reggel, tranzitszállás Köln mellett.

2. nap megérkezés Angliába a Csalagúton keresztül Leeds kastély megnézése, Greenwich.

3. nap londoni városnézés: Parlament, Westminster Apátság, Buckingham Palota, Trafalgar tér, London Eye

4. nap Natural History Museum, Madame Tussaud's Panoptikum, Hyde Park, Oxford Street

5. nap Kirándulás Hampton Court-ba, du. Brighton

6. nap Canterbury (apátság), komppal át a kontinensre, Párizsban tranzit szállás.

7. nap városnézés Párizsban, Eiffel torony, hazaindulás

8. nap utazás haza


Családoknál laknánk, amíg Angliába leszünk, és ez kerülne 100000 FT-be. Angol tudásom, már amennyi kell, van. Szerintetek elmenjek?



2014. febr. 17. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy menj!!!!
2014. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid ki tudják fizetni, akkor mindenképpen menj el, kár lenne kihagyni ezt a lehetőséget :)
2014. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj,ülj inkább otthon és játssz a számítógépen,vagy nézd a tv-ben a való világ 6-ot!
2014. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ki nem hagynám. ha van rá lehetőséget, pénzügyileg megoldható, szuper élmény lesz. és nem csak a látnivalók miatt. egy busznyi veled egykorúval szerzel szuper élményeket.


mi is voltunk anno, középeurópai körúton 2 hétet ugyancsak sulival, mai napig emlegetjük a baráti körben.

2014. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, menj! Bár a busz nem olyan kényelmes és gyors, mint a repülő, de ennyiért és az élményekért érdemes bevállalni.


Egyébként a parlamentbe be is mentek majd, vagy csak kívülről nézitek meg? Én tavaly voltam bent - angol nyelvű idegenvezetőnk volt - és nagyon-nagyon élveztem, hatalmas élmény volt. Ha Jeffrey-t fogjátok ki csoportvezetőnek, nyert ügyetek van, hatalmas a fazon. :)

2014. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjél, ha pénzügyileg megoldható! Nehogy ki hagyd! :)


Régen, amikor én voltam sulis volt ugyan ilyen lehetőség, lehetett menni Londonba, de akkor még nem voltam olyan bevállalós, hogy elmenjek és azóta verem a fejem a falba, hogy lehettem ilyen hülye!? :S

2014. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!