Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2010 őszén Görögországba...

2010 őszén Görögországba utaznánk kb öt napra. Inkább csendes, romantikus környezetre vágyunk, de azért a közelben legyen város. Valami igazán különleges helyre szeretnénk menni. Mit tanácsolnak azok, akik voltak már?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyre ne menjetek: a Chalkidikire. Bár gyönyörű, van egy iszonyú szép öböl is Vourvouru és Sarti között, de halálosan unalmas hely.

Én neked inkább Nei Porit ajánlanám, mert viszonylag közel vannak a városok is, de azért elég kicsi nyaralóhely.

2009. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép és romantikus helyre vágytok, menjetek Santorini szigetére, Oia-ba. Igazi Meseország! Rengeteg helyen nyaraltam már Görögországban, de ehhez fogható sehol máshol nincsen.
2009. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Asprovalta vagy Stavros

Stavros nagyobb , de mind a kettő nagyon jó hely ;)

2010. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is Nei Porit javasolnám. Én már háromszor voltam, de egyszerűen megunhatatlan!! De a közelben levő Katerini sem rossz. De én mindenképpen Nei Porit ajánlom!!
2010. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeptember-oktoberben mindig kevesebb a turista, nincs tomegturizmus, es a tenger ilyenkor a legjobb: meleg es nyugodt az is! Ha kulonleges helyre vegytok, keruljetek el az utazasi prospektusokban leggyakoribb udulohelyeket (Paralia, Stavros, Asprovalta szerintem nem eri meg, nem fog lenyugozni!).

Sajat, tavaly szeptemberi elmenyem alapjan Lefkada szigetet tudom ajanlani, tobb okbol is! 1. Konnyen megkozelitheto autoval is, az Egnatia nevu autopalyan es nem is teljesen sziget, mert hid koti ossze a szarazfolddel. 2.Zold, igazi ion sziget, gyonyoru strandokkal (Porto Katsiki, Egremni, Agios Nikitas -keress ra a google-ban), amelyek megkozelitese kellokepp vadregenyes (idealisan kismotorral, miniautoval) 3. a `fovaros`, Lefkada igazan hangulatos, ha `turistas` kedvetek tamad - setaloutca, boltocskak, kavezok, templomok.

Ha gondolod, tudok nem tengerparti helyeket is ajanlani, ha nomadabb elmenyekre vagytok. Mi motorral jarjuk a hegyeket, Hpeirost, Thessaliat mar bejartuk, iden osszel Peloponiszosz van a tervben. Egyebkent Kretan elunk, ugyhogy innen is tudok ajanlani, de az repulos ut lenne.

Jo valasztast, kellemes pihenest es jo feltoltodest Nektek!

2010. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!