Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek azok a külföldi munkale...

Melyek azok a külföldi munkalehetőségek, amelyekre kisebb nyelvtudással rendelkezőket is felvesznek? Elsősorban Anglia vagy Írország érdekel.

Figyelt kérdés
Kisebb nyelvtudás=alapfok
2009. dec. 1. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Takaritás, vagy segédmunka esetleg.
2009. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországi alapfok, akkor ott meg se fog tudni szólalni, az annyira kevés. Nem érdemes ennyivel próbálkozni sem.
2009. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen,tudom hogy az alapfok mennyire kevés, csak azért írtam le, mert talán mégis több,mint a nulla.
2009. dec. 1. 23:12
 4/17 anonim ***** válasza:

Angol alappal valóban sehova nem jutsz el mert már az állásinterjún elbuknál.

2-3 hónap alatt meg lehet tanulni egy jó középszinten. Kezdj hozzá, aztán munkát is kereshetsz.

2009. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
tavasszal szeretnék külföldre menni, addig meg tanulom az angolt, próbálok fejlődni :)
2009. dec. 1. 23:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Írországban élek, és a válaszom....

Esélytelen, hogy munkát találj alapfokkal, hiszen rengeteg anyanyelvi szinten angolul beszélő, évek óta itt élő ember nem talál melót.Még takaritóst sem ...

2009. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

egy ismerősünk most ment ki Észak-Írországba nem először dolgozni és nem tud angolul.

Abban bízok, hogy az ,,aljamunkát" inkább rábízzák a külföldiekre. meg biztos van olyan munka, ahol annyira nem tudni angolul. De én nem voltam még ott, nem tudom milyen ott az élet, ezért is tettem fel a kérdést.

2009. dec. 2. 00:06
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában élek lassan 4 éve.El kell keserítenem téged,mert sajna az "alja munkánál" is elvárják az erős alap angolt..Fel kell fogni végre,hogy nem csak magyarok mennek szerencsét próbálni nyelvtudás nélkül,ezért hatalmas konkurencia van..Egyébként egy mosogatói vagy takarítói állás is úgy zajlik,hogy jelentkezel az állásra vagy személyesen vagy CV-t adsz be az ügynökséghez.Ha személyesen mész már tudni kell annyira angolul,hogy el tud mondani,hogy mit szeretnél..Ha beküldöd,akkor felhívnak telefonon,hogy interjúra hívjanak vagy megkérdezzenek tőled még 1-2 dolgot..Ha nem tudsz angolul itt is elbuktad!!A szállodai munkákat kisvállalkozóknak adják ki akik többnyire arabok,brazilok,és lengyel vállalkozók.Ők persze a saját nemzetségű embereket alkalmazzák elsősorban!!

Szóval ha itt akarsz kint dolgozni akkor tanuld a nyelvet,mert nélküle esélytelen vagy!

2009. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

tanulok:)

egyébként tudom, hogy kint is nehéz,de itt is már olyan a helyzet,hogy nem látok más megoldást, mint elmenni.

2009. dec. 2. 01:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért pont Anglia és Írország? Pont oda mennek a legtöbben, mindenki ott próbálkozik, nincs annyi munka ahány ember. Nézz szét máshol is ha csak az a lényeg hogy elmenj innen.
2009. dec. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!