Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba hogy lehet nagyon...

Londonba hogy lehet nagyon olcsón kijutni? Csak pár napra mennék, de ahogy nézem az minimum 30k lenne (oda-vissza).

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 23:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Akkor valóban rosszul keresek, de ti hol találtatok olyat, hogy "Odafele 4500 Ft, hazafele 8000 Ft", vagy "5-6 ezerért is volt már retúr(!)"?

Linket légyszi :)

2013. nov. 12. 23:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Ryanair december 3, Budapest - London(Stansted): 4,639.98 HUF - bármilyen kártyával véve. Ha van pl. Visa Electronod vagy más debit kártyád akkor csak 4,549
2013. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Időpont ma 23:17

Na én alig fél perce néztem meg amit írtál..

Raynair.december 3.


Az igaz, hogy a repülőjegy ára 4,639.98 forint. De erre rámegy a 15 kilós poggyász, és mindjárt 14,906.33 forint lesz.. És ez csak odaút.. A visszaút még nincs is benne... Szóval mégsem 4000

2013. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon olcsón szeretnél kijutni, akkor Wizzair, Easyjet, Ryanair.


+ türelem, alázat.

hülyemagyarok elfelejtése.

csomagot ugyan mi a fenének vinnél, a kézidbe mindent bepakolhatsz.

Elkezded nézni a jegyeket, és figyelsz. Gondolkodsz, nem hallgatsz minden idiótára, csak nézed és gondolkodsz. Aztán elkezdesz okosodni.

Csomagot és extrákat még akkor sem veszel.

Aztán amikor megvilágosodtál, megveszed a neked tetsző jegyeket.

Mondjuk retúrban 15 ezer alatt. Vagy tízért.

2013. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

" De erre rámegy a 15 kilós poggyász, és mindjárt 14,906.33 forint lesz."


Igen tudom meg a biztosítás, elsőbbségi beszállás, nagyobb lábterű hely díja, sport felszerelés díja, transfer költsége, fedélzeti büfében vásárlás díja. Plusz feltételezzük, hogy hülye az utas és nem csinál internetes utasfelvételt, így a reptéren kell 22 ezret fizetni emiatt.


Ezeket se hagyd ki ha már igazán kötözködni akarsz!!! :-)


Csak mert itt utazásról beszélgettünk és nem csomag szállításról!

Szoktál fapadossal utazni? Gondolom nem sokat. Különben tudnád hogy az emberek nagy többsége nem ad fel feladott csomagokat. Tehát abszolút nem magától értetődő azzal együtt számolni. Ha pedig mindent bele akarsz számolni akkor ne hagyd ki az általam felsoroltakat sem.

2013. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"hülyemagyarok elfelejtése"


Nem kell ezt így. Nyugi. Azért vannak bőven rendes, segítőkész emberek is a magyarok között. Magam részéről azért jópár embernek segítettem már olcsóbban repülni, sok ezret spórolva a segítségemmel. És persze én is sokszor repültem már pár ezer forintból vagy akár pár száz forintból. És több magamhoz hasonló segítőkész embert ismerek akik szintén tettek már ilyet.


Ha nem lennének segítőkész emberek ez az oldal meghalna. Trollokból nem sokáig tudna megélni az egyszer biztos.

2013. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ma 14:28

Rendszeresen repülök Anglia és Magyarország között. (3-4 havonta)

Én érdekes nem úgy tapasztalom, hogy nem adnak fel csomagot.. Dehogynem. Sőt sokszor láttam hogy a kézipoggyász méretét is nagyon elnézik, és amikor mondják, hogy nem vihető fel a gépre a méret miatt, morognak de feladják csomagnak.(más nem tehetnek)

Mivel a kézipoggyászban nem mehetnek a piperedolgok ( parfüm, tusfürdő, sampon stb, amit az ember pár napra nem szívesen vesz meg, inkább vinne) így inkább feladnak egy csomagot...

Szóval nem kötözködés, de ritka az aki nem ad fel csomagot..A biztosítást, külön üléshely, stb.. szándékosan nem írtam, mert ezekre tényleg nincs szükség..

2013. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"szándékosan nem írtam, mert ezekre tényleg nincs szükség.."


A csomagra sincs. Ne haragudj, de én inkább veszek egy új tusfürdőt párszáz vagy pár euróért bárhol minthogy sokezer forintot fizessek a csomagra emiatt. Arról nem is beszélve, hogy 100ml-ig lehet vinni, szóval igazából megoldható.


Igen, néha, egy-két ember visz csomagot is. Az az ő dolguk. Az alap jegyárnak nem része a feladott csomag. Nem kötelező, tehát számolni sem érdemes vele alap esetben. Én simán elmentem Kanári szigetekre is egy szűk hétre fapadossal feladott csomag nélkül. Szóval megoldható, kár ezzel vitatkozni.

Az utazók többsége hidd el, hogy nem a hónapokra költözködőkből áll, hanem a többség pár napra utazik ide-oda. Ügyesen csomagolva márpedig el lehet utazni akár egy hétre is kézi poggyásszal.


Aki szerint nem, az pedig fizesse csak meg a feladott poggyász borsos díjszabását. De ez senkinek sem kötelező!!

2013. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!