Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideiglenes személyivel lehet...

Ideiglenes személyivel lehet külföldre utazni? Hogyan lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, pár nap múlva mennék Ausztriába, de nincs se útlevelem, se személyim. Elvileg ideiglenes személyivel lehet utazni, de azt csak akkor adnak (kártyaformátumút), ha már volt régebben személyim?

2013. okt. 8. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben le van írva hogy milyen iratokkal lehet külföldre utazni.

A lakóhelyhez tartozó okmányirodában tudod megcsináltatni a személyit,

2013. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a rendes személyit nem kapom meg 3 napon belül..
2013. okt. 8. 18:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Az okmányirodát meg felhívtuk, és azt mondták a Központiban, hogy akkor adnak ideigleneset, ha már régebben is volt személyim, csak elveszítettem pl...
2013. okt. 8. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
És még sosem volt személyid? Ez hogy lehet?
2013. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy 2 hónapja lettem 14, és még nem jutottam el odáig, hogy csináltassak.:):)
2013. okt. 8. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálják a rendes személyit 24 órán belül is. Gyorsított ügyintézést kell kérni.
2013. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hááát... felhívtuk a központi okmányirodát... Azt mondták nem.. :) de még 3-4 napon belül sem :DD
2013. okt. 13. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!