Kezdőoldal » Utazás » Európa » A jelentkezesi papirra le...

A jelentkezesi papirra le kell irnom miert vagyok jogosult, hogy megkapjam az allampolgarsagot, ti mit irnatok a helyemben? Es hogy miert akarok itt maradni. Vegulis tanultam es dolgoztam az 5 ev alatt.

Figyelt kérdés
Valoszinuleg hulye a kerdes de szeretnem jol megirni, hisz ezen fugg, hogy megkapom vagy sem. Koszonom elore is.
2013. szept. 25. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
értelmesen nem tudsz kérdezni? melyik ország?
2013. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
milyen országról van szó? milyen állampolgárságért folyamodsz? hol akarsz ott maradni? hol dolgoztál és tanultál az 5 év alatt? konkrét országot nem írtál, ezért nem lehet válaszolni sem!
2013. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

0 infó nélkül tényleg nehéz, de lényegében az igazat várják tőled, szóval írd azt. Ha szeretnél állampolgárságot, akkor biztos van oka, miért szeretnéd azt. Nem hiszem, hogy van rossz válasz (értelmes keretek között).

Ha jogosult vagy az állampolgárság megkapására, akkor ez annyira nem fog számítani, ha meg nem vagy jogosult, vagy más gondok vannak (pl. bűntényt követtél el), akkor kb. tök mindengy milyen mesét találsz ki, senkit nem fog érdekelni.

2013. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar állampolgárságot szeretnél? Az elég indok, ha magyarnak vallod magad. Mondjuk a jogosultságot ezt bizonyítanod is kellene.
2013. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!