Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európába hány éves kortól...

Európába hány éves kortól lehet elöl ülni? Vagy mik a feltételek?

Figyelt kérdés
Románia,Ausztria,Horvátország,Magyarország,Szlovákia,Szlovénia.
2009. okt. 28. 22:19
 1/8 anonim válasza:
Nem korhoz kötött, hanem magassághoz szerintem. Amikor már biztonságosan beér a biztonságiöv szerintem.
2009. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is magasságra emlékszem... Pontos számot sajna nem tudok mondani, de úgy emlékszem olyan 160 cm-nek kell lenni hozzá. Ha nem, akkor bocsi, régen foglalkoztam már a témával, nem vagyok benne biztos.
2009. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magassgához kötött. 160 cm.

De van egy-két szülő, aki már a 2 éves gyereket is előre ülteti.

2009. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy 155 cmes felnőtt nő vagyok. Most tök komolyan hátul kéne kuksolnom? Ez nonszensz.
2009. okt. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
150 cm vagy 12 éves kor. :)
2009. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én úgy emléxem , hogy a szlovákoknál 15 éves kortól és xy cm-tól de inkább az életkor fontosabb!!

Nekem volt tapasztalatom benne, mert a határ előtt (2 v. 3-évvel ezelőtt) nem ültem ugye hátra mert anyum ült a kistesómmal és ugye megálltunk a határnál útlevél egyébb dolog majd aztán mondta a szlovák határőr, hogy megvagyok-e 15? Mondtam h nem!!

Azt mondta h azonnal üljek hátra mert ha elkapnak akkor 5000 koronára megbüntetnek!!(akkor ugye még ez volt a pénznemük) És háát inkább hátraültem!!:P Aztán vissza:) :D

2009. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
12 eves koromtol ulhetek elol..:P...itt romaniaban:P
2010. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nem Tomka válasza:

150 cm

vagy, ha már elmúlt 12 éves a célszemély

2014. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!