Kezdőoldal » Utazás » Európa » Last Minute utakat hol érdemes...

Last Minute utakat hol érdemes keresni a neten?

Figyelt kérdés
Melyik oldalt ajánljátok? Főleg Törökország érdekelne.

2013. aug. 16. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A magyar irodák nem törik össze magukat last minute engedményekkel, mert elég belterjes a piac, és tudják, hogy az árletöréssel csak a saját profitjukat rontanák le.

Esetleg megnézhetsz pár német irodát, mert vannak pl bécsi, vagy grazi indulású útjaik, ha ez neked megfelel.


Például [link]

[link]

[link]


Aztán csinálhatod azt is, hogy nem az irodák kínálatában kutakodsz, hanem Te magad szervezed össze a saját utadat. Veszel fapados repülőjegyet, lefoglalod a neked tetsző szállást, és nyaralsz.

2013. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom, h én is meg tudom szervezni magamnak az utat, de Antalayába elég drága csak egy sima repjegy, majdnem annyiért találtam, amennyitől az utazási irodai utak kezdődnek...amikben még van szállás is+félpanzió.

De a bécsi indulású utakat lehet megnézem, köszi

2013. aug. 16. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha másik országhoz kedvet kapsz: uticel.hupont.hu
2013. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ne feltétlenül a meglevő charterek árából indulj ki, mert azt úgy csinálták meg, hogy ne érje meg magában megvenni.

Még mindig csak ajánlani tudom, hogy nézelődj. MEnj le Isztambulba egy közvetlen jeggyel, lesz kb 6000 Ft/fő. Onnan nézd meg, mennyiért tudsz Antalyába lemenni, az is pár 10 euró lesz. Még a reptérről sem kell kimenned, és elég jó csatlakozások vannak.

Szállást találsz a neten dögivel.

Hazafele szintúgy tudsz jönni.


Egyébként pedig van egy delfines cég, német. Mostanában fog megjelenni a katalógusa, minden őszre meghirdetnek Türük utakat. Mi teljes áron voltunk velük 179 euróért 5* őszi Antalyai nyaraláson, igaz Bécsből. Semmi több költség nem volt rajta.

Tessék nézelődni! :)

2013. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!