Kezdőoldal » Utazás » Európa » Átalakító nélkül is fel lehet...

Átalakító nélkül is fel lehet a telefont tölteni londonba?

Figyelt kérdés
Londonba megyek,és azt mondta az idegenvezető hogy nem kell venni átalakítót hanem anélkűl is fel lehet tölteni valahogy. hogy?
2013. aug. 6. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szálláson olyan a konnektor, hogy nem gond. Én azért vinnék átalakítót, az a biztos.
2013. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KÖSZI:D
2013. aug. 6. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp vigyél átalakítót, de vannak ott olyan szállodák ahol a közép Európai konnektor szabványok is adva vannak.
2013. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) de angol családoknál fogunk lakni ezért nemtudom.
2013. aug. 6. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:

"de angol családoknál fogunk lakni ezért nemtudom"


Akkor kizárt hogy a nálunk megszokott a konnektor! Mindenképp vigyél átalakítót, de ha nem viszel, akkor itt is vehetsz indiai, pakisztáni boltban pár fontért.

2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha angol családnál fogsz lakni akkor nem a két lyukas konnektorral fogsz találkozni.

De ha nem is viszel átalakított az sem gond. a legtöbb üzletben tudsz venni. Én például a 99 pennys-be vagy az 1 fontos boltban veszek.


De vannak leleményes magyarok akik megtudják oldani átalakító nélkül is a töltés..

2013. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, milyen telefonjuk van, lehet hogy az ő töltőjüket is tudod használni, és akkor átalakító sem kell.
2013. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:)
2013. aug. 6. 15:48
 9/11 kiflitolvaj ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy a harmadik lyukba beledugsz barmit, ami gyakorlatilag arra szolgal, hogy a masik ketto szabadda valjon. Ez csak egy biztonsagi vacak, en a kulcsommal szoktam benyomni, vagy egy kessel, ami a kezembe akad. Mielott barki nekem esne, nem fog agyonvagni az aram sem.
2013. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Peterke666 válasza:

Előző kommenthez én is mondanám h az tényleg működik egyes konnektoroknál.

Viszont egyszerűbb egy 1.5 fontos átalakítót venni ebay-ről, nem vág földhöz és ki sem kell mozdulnod érte.

2013. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!