Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen sablon kell? Bővebben...

Milyen sablon kell? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Én július 14-én ki szeretnék utazni a unokatestvéremmel és az ismerősünkkel (férfi) Németországba a nagybátyámhoz és feleségéhez. Az unokatestvéremmel mind a ketten lányok vagyunk (én 14, ő 11, a férfi csak azért vinne minket mert pont megy ki dolgozni). És az országhatáron milyen szülői beleegyezés kellene? Esetleg egy sablont is kérhetnék? Valamint kell jegyzői/egyéb aláírás? (Anyuékén kívül)

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



#beleegyezési nyilatkozat #gyermek külföldi utazásához
2013. júl. 8. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi. Ha akartok írhattok valami sajtpapírt ha ez titeket megnyugtat de amúgy minek? Autóval mentek? Csak mert akkor nem tudom milyen határon és kinek mit akarsz mutogatni? Ugyanis nem igazán van határ. Egy tábla van ami tudatja, hogy Ausztriából Németországba léptél. Vagy épp Magyarországról Ausztriába. Nincs határellenőrzés.
2013. júl. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!