Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legjobb Párizs utikönyv?

Melyik a legjobb Párizs utikönyv?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú kérdés mennyi időre mentek és mi érdekel. Én ha csak rövid időre megyek pár napra esetleg egy-két hétre akkor mindig a Top 10-es könyveket viszem (én könyvtárból kölcsönzöm). Az jó mert leírja mindenból a legjobb, legérdekesebb dolgokat. [link]

Gyakran van benne térkép is, illetve nem nagy és nem nehéz. Viszont hasznos infók annyira nincsenek benne, mint pl. közlekedés, megérkezés, szállodák, biztonság, munkaszüneti napok, nyelv stb. Valamennyi van ezekről is, de nem túl részletesen.


Ha hosszabb időre utazol akkor szerintem a Lonely Planet könyvei nagyon jók (az új könyvek a régiekben szerintem nagyon kevés a kép, plusz televan szállodák, éttermek felsorolásával) vagy pedig a National Geographic könyvek.

2013. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LP és az Útitárs sorozat könyvei is jók.
2013. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!