Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most pontosan mi van az...

Most pontosan mi van az Eiffel-toronnyal?

Figyelt kérdés

Mert olyat hallottam, hogy le van zárva az életveszélyes lépcsők miatt...de mikor lehet felmenni?

Vagyis meddig lesz lezárva, ha egyáltalán le van vagy le lesz?



2013. jún. 30. 22:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem lúzerség lépcsőn felmenni. Te gondolom mg csak el se tudsz jutni Párizsba!
2013. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én pont akkor voltam mikor le volt zárva ígyis rengetegen voltak az megész városban, a torony körül, mindenhol
2013. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azóta mi voltunk és természetesen lépcsőn voltunk. Abszolút nem vészes felmenni, sokkal nehezebbre számítottam. Még 700 lépcsőt se kell felmenni, talán 670 csak.


Az egy dolog, hogy olcsóbb. De talán sokkal lényegesebb, hogy a lépcsőhöz nem kell órákat sorban állni, konkrétan azonnal tudtunk pénztárhoz menni és utána rögtön mehettünk is fel a lépcsőn. Mi már rég fent voltunk miközben a liftes sorban jó ha a pénztárig jutottunk volna vagy még odáig se. Iszonyatos sor volt a lifthez.

2013. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!