Tényleg ennyi lenne egy hónapra?
Az angol tudásom elég gyenge. Találtam egy kiadó szobát. Viszont így nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmeztem-e, mert túl kevésnek tűnik az ára.
Ez a hirdetés:
Akkor tényleg csak 100 font lenne havonta? Először arra gondoltam, hogy elírták és ez a heti ár, de így meg több mint 400 font lenne havonta és az már sok egy ilyen kis szobáért (a képek alapján egy kis csorikám szoba az egész, hogy éppen hogy befér egy ágy meg egy pici szekrény). Most akkor túl olcsó vagy túl drága?
Itt egy másik például:
Itt megint 120 fontot ír egy hónapra, a legalsó sorban meg ezt már egy hétre írja.
Még több mint egy hónap múlva megyek ki, így egyik hirdetés sem lesz már aktuális, de rossz így, hogy még rákeresni sem tudok, mert össze-vissza adják meg az árakat. (vagy én nézek valamit félre).















Neem!!!
Az első 100 font /month vagyis hónap, ami 23£ /hét 2 személynek.
Második 120 £ / hó = 28£ / hét





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!