Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovakiaban (pozsony) mindenh...

Szlovakiaban (pozsony) mindenhol lehet euroval fizetni?

Figyelt kérdés
neten azt olvastam h 2009 januartol bevezettek az eurot. mindenhol fogok tudni vasarolni euroval, gond nelkul?
2009. szept. 26. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már csak euróval lehet szlovákiában fizetni!
2009. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pontosan.már csak euróval tudsz
2009. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan. Nyáron jártam Szlovákiában (augusztus), akkor lehetett koronával és euróval is. Hogy azóta a koronát kivonták e teljesen a forgalomból ezt nem tudom, de euróval biztos hogy lehet fizetni.
2009. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom! meg csak annyit h a cseh koronaval lehet fizetni? vagy ott mas korona van?
2009. szept. 27. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Más korona van sajnos... Én ezt úgy oldottam meg, hogy vittem magammal eurót és cseh koronát is. Szlovákiában tudtam euróval fizetni már mindenhol, illetve Csehországban is elfogadják, de csak kb mint nálunk. Szállás helyeken, turistalátványosságoknál, ilyesmi helyeken lehet vele fizetni. Szlovák koronát teljesen fölösleges már váltani, cseh koronát viszont szükséges ha oda is mész.
2009. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadják el a cseh koronát, itt szlovák korona volt annó. Ma már csak euró van.
2009. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom!
2009. szept. 29. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!