Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizz Air vagy Ryan Air?

Wizz Air vagy Ryan Air?

Figyelt kérdés
melyiket válasszam és miért?
2013. ápr. 5. 15:23
 1/4 anonim válasza:
37%

Wizz Air. Könnyebben megy az ügyintézés, nem kell bajlódni annyit mint a Ryan Air-rel, sőt, ha jól tudom olcsóbb is.

Na meg arról ne beszéljünk hogy a Ryan Air pilótái nagyon képzetlenek...

2013. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a fontos neked. A wizz a fapadosok közül az igényesebb fajta, a ryanair meg a legdurvábban fapad. Ezért tudsz ryannel repülni 2-3e Ft-ért sokkal gyakrabban, mint a wizznél.


Az átlag utazónak, akinek azért a kényelem fontosabb, mint egy 150e-s utazáson 1-2eFt spórolásán aggódni, a Wizz jobb: nincs súlykorlát a fedélzeti bőröndön (csak méret, de az is csak 10€), a feladott meg 32kg lehet, ez kiugróan sok.


Annak viszont ne higgy, hogy a Ryannél képzeltlenek a pilóták, nem a légitársaságok árszínvonala határozza meg a biztonsági szabályokat és elvárásokat, amiket egyáltalán nem is ők alkotnak...A fapados cégek az utasoknak nyújtott prémiumszolgáltatásokon és az egyéb kényelmi szempontú technikai dolgokon spórolnak, nem a kötelező biztonsági dolgokon.

2013. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Londonban lakom, rendszeresen járok haza, és annak ellenére hogy a Ryanair sokszor olcsóbb, én inkább Wizzairrel jövök, vagy ha valami akció van, akkor BA-val. Eddig 2 alkalommal repültem Ryanairrel, nekem abszolút nem szimpatikusak, a legmocskosabb fapados cég. A legszínvonalasabb fapados az Easyjet, csak az nekem nem jó, elég hülye időpontokban repülnek sajnos.
2013. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, amelyik olcsóbb. Mindkettővel utaztam már többször is, óriási különbség nincs közöttük.
2013. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!