Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen idő lesz nyáron Londonba?

Milyen idő lesz nyáron Londonba?

Figyelt kérdés
Ugye rossz???:(
2013. márc. 24. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne rossz? Honnan a csudából lehetne előre tudni, hogy milyen idő lesz?

Vagy te talán tudod, hogy itthon milyen idő lesz mondjuk júliusban?

Azt sem tudjuk kb., holnap milyen idő lesz...


Angliában alapvetően hidegebb és esősebb az idő, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy nyáron biztosan rossz idő lenne... (Azt sem tudom mondjuk, hogy neked mi a "rossz"...)

2013. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 evet huztam mar le Angliaban, de a tavalyi nyarat kiveve meg egyik sem volt rossz. Ok, nem volt soha olyan kanikula, mint otthon, de kellemes, atlag 23-25 fokos, napos idok voltak. Ami nekem jobban bejon, ha amugy dolgozni jarok. Mon utaltam az aszfaltra sulni augusztusban. A julius amugy otthon is az egyik legcsapadakosabb honap, csak otthon masfajta eso esik.
2013. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megbízhatóan előrejelezni két hétre lehet, de akkor is minden egyes nappal nő a bizonytalansági tényező.
2013. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
atya isten...milyen idő lesz a Földön jövőre?
2013. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!