Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcból Magyarországra...

Svájcból Magyarországra olcsón hol tudok repülő jegyet rendelni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Easyjet?
2013. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
easyjet és wizzair repül Genfből, meg még egy vagy két svájci cég egyéb városokból.
2013. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vonattal hosszabb Az ut de olcsobb,150 frank
2013. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy olcsóbb. Vonattal drágább többnyire.
2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN 120-150 frank alatt sose kaptam repülöjegyet.Ha mègis can,belinkeled nekem?Nagyon segitenel vele!!!
2013. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben Genfről volt szó de ha más a cél akkor lehet olcsóbb a vonat vagy Genfig repülő és onnan valami busz vagy vonat. Wizzairnél pár hónapja még pár száz forintos jegyek is voltak tömegesen. Persze ha kell csomag az még hozzá jön de úgy se vészes. Konkrétan most nem néztem árakat de mindig érdemes megnézni repülőket is, vonatot is, mérlegelni árakat, menetidőt aztán úgy dönteni melyik tetszik.
2013. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az ár számít és a Wizzair nem jönne be, akkor van napi 2 vonat, 39 eurótól indulnak.

[link]

2013. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!