Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet felállítani saját...

Puhapoci kérdése:

Lehet felállítani saját napernyőt Parália Kateriniben (Görögország)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban megyünk Paralia Katerinibe és szeretném megkérdezni, hogy szerintetek vigyünk-e napernyőt. Már voltunk ott 10 évvel ezelőtt és akkor mindenki vett vagy vitt magával saját napernyőt, amit aztán a strandon felállított.

Azonban tavaly az olasz Adriára azt tapasztaltuk, hogy ott bérelni kell a napernyőt és a sajátot nem lehetett felállítani.


Még nincsen napernyőnk és nem tudom vegyek-e egyáltalán.

Lehet sajátot használni vagy csak bérelni lehet?



2013. márc. 3. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Görögöknél nyugodtan lehet sajátot használni, mi ott vettünk, nem vittünk magunkkal. Ha jól emlékszem, olyan 4 Euro körül volt az ára és így kifelé nem, csak hazafelé kellett a szállítását megoldani.

Amúgy ott is lehet bérelni, de nem fognak szólni, ha sajátot használtok.

2013. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A válaszod alapján elkezdtem nézegetni napernyőket, de úgy döntöttünk, hogy majd ott veszünk egyet. AZ utazási irodát is megkérdeztem és azt mondták, díjmentesen betehetem a busz csomagterébe :)

2013. márc. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!