Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országban élnétek ha...

Melyik országban élnétek ha kellene választani? (Nem csak Európa)

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Európán belül Spanyolország (már itt élek és nagyon szeretem)

Európán kívül Peru vagy Kolumbia. Az előbbiben éltem már, nagyon jó volt de azóta a képek alapján még többet fejlődött, Kolumbia meg most nagyon fejlődik, a barátaim oda jönnek-mennek, amit meséltek róla az alapján szívesen megnézném. Talán Chile, de akkor inkább már az előbbiek.

A többi földrész nem igazán vonzó nekem.

2013. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Skandináv országok vonzanak és a távoli kultúrák, mint pl. India. De azt hiszem lakni itt szeretek.
2013. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves első.merre élsz?Mivel én is éltem Spanyolországban :) Sevilla-Andalucia
2013. febr. 28. 23:28
 4/16 anonim válasza:
Most Szlovákiában vagyok. Jobban szeretem, mint Magyarországot szerettem, legalábbis Pozsony élhetőbb, mint Budapest, az egyszer biztos. Egyébként a másodikkal értek egyet: skandináv országok engem is nagyon izgatnak, simán leélnék egy fél életet ott.
2013. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem az U.S.A az álom,de lehet ha kint lennék máshogy látnám.Ausztrália is még élhető lenne :D Thaiföld szintén :D
2013. márc. 1. 00:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Higgytek el, hogy Magyarország is élhető. Nagyszerű természeti adottságai vannak, amiket sajnos nem használunk ki maradéktalanul.
2013. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Andalúzia: Marbella
2013. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

"Higgytek el, hogy Magyarország is élhető. Nagyszerű természeti adottságai vannak, amiket sajnos nem használunk ki maradéktalanul."


Hát tudod nekem sem a természeti adottságokkal volt gondom, nem azért jöttem el, mert nem tetszett a Budai vár vagy a Duna...

2013. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Norvégia, Egyesült Arab Emirátusok és még Ausztrália. Mindegyik másért vonz, de menni egyikbe sem tudnék.
2013. márc. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Európán belül Dél-Olaszország, vagy Görögország, Európán kívül Ausztrália.
2013. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!