Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell útlevél, ha Prágába...

Kell útlevél, ha Prágába vonattal szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Csehországba nem kell, de most néztem, hogy a vonat megáll egy ukrán településen is (Kuty-on).

2013. febr. 24. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell útlevél, ha Magyarországról indulsz. Az kizárt, hogy Ukrajnán át közlekedne a magyar-cseh-német) vonalon járó vonat.
2013. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csehországba nem kell, de Ukrajnába igen. Ha a vonaton ellenőriznek Ukrajnában és nincs útleveled, leszállítanak és a vonat nem vár...
2013. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha a kérdező Magyarországról indul, akkor hogyan jutna el Ukrajnába? Elég ránézni a térképre. Arról nem is beszélve, hogy Ukrajnában a vasúti sínek más nyomtávúak, ezért nem zökkenőmentes az átjutás. Forgóvázcsere vagy átszállás, mindez kétszer, mert ugye Csehországba Szlovákián át vezet az út Ukrajnából. Szóval Pestről Prágába nem Ukrajnán át vezet az út...
2013. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ősszel voltam, nem kell útlevél. Szlovákián keresztül megy a vonat.
2013. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuty nem ukrán város. Lehet, hogy van ukrajnában is egy ilyen nevű hely, az a Kuty, amin ez a vonat átmegy az a szlovák határállomás Csehország előtt.
2013. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!