Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol kell jegyet venni?

Hol kell jegyet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyáron repülök Dortmundba, onnan vonattal megyek tovább Brémába. Azt meg tudtam nézni a reptér honlapján, hogy honnan indul a reptérről a busz az állomásra, azt viszont nem tudom, hogy hol/hogy lehet jegyet venni a buszra.

És szerintetek a Brémába tartó vonatra foglaljak jegyet, vagy lesz még, ha személyesen akarom megvenni aznap. Az időpontok még nagyon bizonytalanok, szóval nem szívesen foglalnék jegyet a vonatra(még s repcsire sem tudtam, mert nem tőlem függ az időpont, meg hátha lesznek akciók), mert félek lekésem, vagy elbambázok vmit... Nálam ez megeshet. :D Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném. :)



2013. febr. 21. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és lenne még egy kérdésem: vidéki vagyok, Budapestről fogok repülni, és Pestre vonattal fogok felutazni. Most azt olvastam, h az IC-ről szálljak le Ferihegyen, és onnan buszozni kell a 2. Terminálig? A buszmegálló igaz közel van a vonathoz? Mármint biztos meg fogom találni,ha leszállok a vonatról? Valaki tudna erre is válaszolni, mert néha veszélyesen bamba tudok lenni, és egyedül fogok utazni... Köszi még egyszer :)
2013. febr. 21. 11:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is: SZEDD össze magad és ne bámulj el.

Akkor minden úgy alakul, ahogyan tervezted.

Ha ez kivitelezhetetlen, akkor ne indulj útnak.


Brémába tartó vonatra jegyet szerintem tudsz venni bármelyik nemzetközi pénztárban Magyarországon.

Ha nem lehetséges, felvenném a vasúttársasággal a kapcsolatot, amelyikkel utazol majd külföldön és érdeklődnék a jegyvásárlással kapcsolatban....


Ferihegyen leszállsz a vonatról, a vasútállomás előtt van egy buszmegálló. Ott felszállsz arra a buszra, ami a repülőtérre megy.

2013. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :))) oks, igyekszem nem bambázni :D
2013. febr. 23. 15:32
 4/4 A kérdező kommentje:
és azt nem tudod, h Dortmundban hol lehet jegyet venni a reptéri buszra?
2013. febr. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!