Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában melyek a legélhetőbb...

Canadafan kérdése:

Angliában melyek a legélhetőbb legbarátságosabb városok - ahol nincs nagy bűnőzés, stb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Deli varosok nagyon chillesek, brighton, plymouth, bournemouth, exeter, meg bristol city is jo.
2013. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagy városokban magasabb a bűnözés, viszont a munka is több, mint a kicsi, de kevés "bűnös" városokban. Te döntöd el mit akarsz! Egy jó munkahelyet, de kicsit "veszélyesebb várost" vagy pedig kevésbé jó munkahelyet, vagy munkanélküliséget és relatív biztonságot. Én már elég régóta élek Londonban, de atrocitás még soha senki részéről nem ért, pedig éltem elég érdekes környéken is, főleg a kezdetekkor. Amúgy pedig szerintem Dél-Anglia városai élhetőbbek, mint az északi városok. Amúgy munkalehetőség tekintetében jó választás lehet Reading, Cambridge, Oxford és persze London.(Azért a hiedelmekkel ellentétben aki nyelvet beszél és ért is valamihez az talál is állás!)
2013. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!