Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek a román...

Mi a véleményetek a román tengerpartról?

Figyelt kérdés
Írjatok minél több tapasztalatot!

2013. jan. 26. 17:49
 1/4 anonim válasza:
77%
Mostanában nagyon fel van kapva, szépen megcsinálták, kulturált, tiszta. Teljesen olyan, mint bármelyik európai tengerpart. Én régebben voltam ott, és akkor is szép volt, nem volt különösebb gondunk.
2013. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha tehetitek minél igényesebb partszakaszra menjetek, mert pl. A fiataloké ált. Costesti (ejtsd Kosztinest), ott rengeten vannak. Kevésbé zsúfolt pl. Neptun vagy Mamaia. Ide tehetősebb emberek járnak. Szerintem nem éri meg ide jönni, ennyi pénzért pl Bulgáriában is többet adnak + nem kell román manele zenét hallgass. Lehet, hogy tisztább mint régebb, de semmiképp sem erről híres (ha egyáltalán van hírneve:P).
2013. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Anyumék a 80as évek végén Romcsin keresztül mentek Bulgáriába, de mondták h a Román tengerpart egy szemétdomb volt, meg koszos volt, stb
2013. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előkelő, tiszta, biztonságos (es drága) helyek: Mamaia, Neptun, Olimp, Jupiter, Aurora


Közepes, olcsó de zsúfolt helyek: Eforia, Venus, Saturn, Navodari


Drogtanyák: Costinesti, Doi Mai, Vama Veche

2013. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!