Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik városban készült ez a kép?

Melyik városban készült ez a kép?

Figyelt kérdés

[link]

Nem biztos, hogy Európa, csak valószínűnek tartom, hogy valahol a Mediterráneumban található.


2012. dec. 30. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dubrovnikban
2012. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy Dubrovnik?

Akár Primosten is lehetne.

A lényeg, hogy Európában található a hely, és a Mediterráneumban.

Hasonló épületek vannak, pl. Horvátországban (Isztria fsz, Dalmácia), Olaszország, Spanyolország.

2012. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy Európa? Akár Kolumbia is lehetne...

Bár én a Földközi-tenger vidékét tippelem.

Fehérre meszelt házak...elvileg lehetne a spanyol Frigiliana is, de ahhoz túlságosan lepukkant (máladozó festés).

Inkább Olaszország,Horvátország,Görögország...

2012. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam az első választ google alapján, de már elbizonytalanodtam.

Előbb belinkeltem azt az oldalt, ahol Dubrovnyiknak írják.

Ez az: [link]


Közben találtam egy másikat, ahol meg az olaszorsági Sperlonga. Az az izgalmas benne, hogy a webhely neve szerint görög szigetekről szól.

Itt: [link]


Emitt is olasz képek között szerepel:

[link]

2012. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
Horvát szerintem ilyen utcákon mentünk végig Horvátba :p
2012. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbiak miatt tippelem inkább Olaszországra (ahogy sorrendben azt is adtam meg elsőnek)

Az ajtók,ablakok felett lévő egy sor íves cserépből készített esővédő. Nem igazán jellemző a horvát házakra ott inkább kőből készítik

Slendrián munkavégzés: Vakolatfestékkel összekent ereszcsatorna. Tipikus olasz mentalitás, a horvátok azért összességében jobban adnak magukra.

Ugyan ez a lepattant házfestésre, ez nagyon jellemző a középkori olasz városokra.

Ahogy az utcákon átívelő ruhaszárítás is. (bármelyik olasz középkori kisváros fotóit nézegeted a Google mapsban,mindig találsz ilyet)

Dubrovnikra (óváros) meg inkább jellemző a faragott kövekből készült házfal, mintsem a festett.

Egyébként meg annyira jellegtelen kép, hogy bármely Észak-Közép-Dél-olasz kisváros lehetne. Ennél tudok különbeket is mutatni.

2012. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez lehet akár Lisszabon is.
2012. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!