Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miben jobb Budapest és miben...

Miben jobb Budapest és miben jobb Bécs?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Korrupcióban. Egyébként éghajlata kicsit melegebb, télen nagyon kemény hideg tud lenni Bécsben, ami Budapesten azért már ritka.
2012. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző tévedsz. Bécsben pont hogy egy minimálisan ugyan, de melegebb van télen. Átlaghőmérsékleti táblázatokon is, meg érzetre is. Voltam már jópárszor Bécsben télen 1-1 napra, és ritkán volt, hogy BP-n lett volna melegebb.

Egyébként életszínvonalban Bécs jobb, tisztább utcák stb..

Bp viszont szerintem sokkal egységesebb, a nevezetességek mind szinte a Dunaparttól párszáz m-re vannak , míg Bécsben több különböző helyen, meg nekem jobban is tetszik Bp.

2012. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tudnék írni, hogy miben jobb Bécs, amit én a legjobban szeretek, hogy szuper a tömegközlekedés! Egy fő dolog, ami viszont sokkal rosszabb Bécsben, hogy rengetegen dohányoznak, és ott nincsen kitiltva a dohányzás a zárt helyekről mint Mo.-on, mindenki pöfékel étteremben, szórakozóhelyen, buszmegállóban... borzasztó!
2012. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapest

Amiben jobb: Hogy ez számomra a legkedvesebb főváros, itt nőttem föl.

Amiben rosszabb: Hogy nem lehet megélni rendesen.


Bécs

Amiben jobb: Nagyobb fizetés, jobb életszínvonal

Amiben rosszabb: Számomra nem olyan kedves, viszont az is szép város.

2016. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!