Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olyant keresek aki külföldön...

Olyant keresek aki külföldön dolgozik. Segitene? Szeretnék kint dolgozni . Bármi érdekelne kizárva az /erotika/

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem sok info.

Milyen nyelveken beszélsz?

Mi a foglalkozásod?


Szerintem alapszabály, hogy keress itthonról munkát, menj ki interjúra, szerződést kötni és utána költözz. Igy biztonságos.

Amelyik országokat el tudnád képzelni ott nézd a fejvadászok hirdetéseit és keress munkát. Jelentkezz.

2009. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek,dolgozom. Vannak kérdések amire azért jó tudni a választ.Hány éves vagy?Hova akarsz kimenni? beszéled-e az adott ország nyelvét? konkrétan milyen munka érdekel? Milyen szállásra gondoltál?Milyen segítséget vársz el? PL:információ az adott országról?vagy valaki aki kint él szerezzen neked munkát így ismeretlenül?etc...
2009. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen igazatok van .Kevés volt az info de most potolom .Egy hölgy vagyok 40 éves van ,,szakács,, képesitésem ,de viszont csak a német nyelvet beszélem de csak egy cseppet.Nem is beszélem talán jobb az a pontositás hogy tudok szavakat és össze tudom rakni sokat megértek ha beszélnek.Munkára volna szükségem sürgösen mert nehéz anyagiakkal rendelkezem .Igen itt gondoltam ,mert nem igen van arra pénzem hogy a közvetitő is levegyen pénzt.

Nem ragaszkodom hogy ,,szakácsként,, dolgozzak ,mert nincs konyhai gyakorlatom ugy értve hogy éttermi .mert itthon fözni az teljesen külön dolog.

én szivesen mosogatnék ,takaritanék, beteget ápolnék stb ha tudtpok valamit kérlek irjatok igérem nem maradok senkinek se adosa

köszi mindenkinek

szép napot

2009. aug. 15. 05:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Beteg ápoláshoz általában már mindenhol papírt kérnek.

Én azt javaslom, amíg munkát keresel, szánj időt a német tanulására, mert sehol sem szeretik az olyat aki nem beszél. Vagy nagy szerencsének kell lennie.

Ennyi idősen miért nem csinálsz például bébiszitter tanfolyamot?

Arra az "idősebbeknek" (nem bántásból!!!) nagyobb az esélyük. De ahhoz is képesítés kell általában.

Hirtelen ez jutott eszembe.

Angliáról és Franciaországról bővebben tudnék írni, de gondolom az nem érdekel.

2009. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először tanulj nyelvet. Nyelvtudás nélkül még segédmunkára sem fognak felvenni, hiszen azt sem tudják megmondani, hogy mit kell csinálnod.

Ha jól tudsz németül akkor nekivághatsz, bár szakács Németországban is rengeteg van, egy csomó végzett fiatal vár munkára.

2009. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20.58-as vagyok. Én sem vagyok fiatalabb nálad(37),de Németországról nem tudok neked mit írni sajnos.Angliában ahhoz,hogy idős gondozást tudj dolgozni elvárják a jó kommunikációt.Szakács munka ahol én élek(Oxford mellett) mindig van felvétel...De kevés esélyed van a nyelvtudás nélkül.Az igazság az,hogy amióta válság van,az angolok is elvállalnak olyan munkákat amit régen eszükben sem volt(el mennek takarítani is ha kell),ezért ma az ilyen állásoknál is elvárják az alapfokú angolt.. A legrosszabb az,hogy az embernek ilyenkor azt tanácsolják,hogy előbb tanulja meg a nyelvet,és utána lépjen,és közben meg süllyed az adóssága miatt.Tudom milyen lehet most,mert pár éve én is hasonló okok miatt jöttem ki(alig beszéltem angolul,sőt...)Ha ügynökségeken keresztül próbálkozol arra mindenképpen számolnod kell,hogy sok pénzt kell nekik adni(ami ugye ilyen esetben nincs,ahogy nekem se volt)De ha azt csinálod mint én,hogy egyénileg jössz ki,semmi nyelvtudással akkor valószínű,hogy csak addig maradsz ameddig a pénzed bírja,és utána hazamész.Nem könnyű munkát találni semelyik országban,mert mindenhol munkanélküliség van(a németeknél különösen),és ha van is valami meló biztos,hogy egy németet fognak alkalmazni,nem pedig egy keleti bevándorló munkást aki még kommunikálni sem tud..Anglia sem különb a munkanélküliség terén..Nagyon sok angol vesztette el az állását,és ezért elég kevés munka van olyan ahová külföldinak is esélye lehet..Ezért én is csak azt tudom tanácsolni amit előttem már páran,hogy tanuld a nyelvet akármelyik országba mész...Így több esélyed lesz...
2009. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem akarok arra biztatni, hogy nyelvtudás nélkül vágjon neki, de... amikor én Londonban dolgoztam, még csak 1% esélyem sem volt arra, hogy megtanuljak angolul, egy olyan depóban dolgoztam, ahol a managerem magyar volt, a gyár 80%-a pedig szlovák volt.. ugyanolyan tudással jöttem haza,mint amivel mentem.. :( szóval nem biztos az, hogy ha vki tud angolul, akkor egyből kap munkát... csak erre szerettem volna kitérni.
2009. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitséget .Várom még irjatok .Szép napot!Mátol ,,hőség riadó,, lesssz!
2009. aug. 16. 04:44
 9/9 anonim válasza:

próbálkozz tirolban ott most kezdődik a szezon sok szobalányt keresnek meg konyhára is mosogatót. 1000 euro a fizu de munkavállalási kell de általában munkahely intézi. neked max a korod miatt fél éves lesz az engedély de az hosszabbítható.

rollingpin.at itt nézz körül és ha nem tudsz németül vkit kérj meg aki megír egy önéletrajzot és segít fordítani. eures honlapján is körülnézhetsz

csak bátorításként van egy ismerősőm aki 50 évesen ment ki szobalánynak már belejött nem volt könnyő neki de már élvezi sok sikert irj privit hogy alakul meg ha segitség kell hátha tudok

2009. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!