Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt valaki mostanában Szabadk...

Volt valaki mostanában Szabadkán a piacon? Azt hallottam hogy nem szeretik a magyarokat.

Figyelt kérdés
Voltam régebben pár éve akkor nem volt semmi baj velük.
2012. okt. 26. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos viselkedni nem tudó magyarok miatt alakult ki egy ilyen kép a környező országokban rólunk.

Sajnos!


Mi is sokat utazunk, de még sohasem volt gondunk.

Igaz, hogy nem is viselkedünk bunkó módon.

2012. okt. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen sajnos...

Én a román határ mellett lakok és amikor nem szavazták meg a kettős állampolgárságot akkor minden magyart utáltak....

Még azt is aki az érdekükben szavazott....

Voltál kint mostanában Szabadkán?

2012. okt. 27. 06:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki velem bunkó, akkor azzal nem tudok mézes-mázos lenni, amit kapok azt adom és kezét csókolom!

Gondolom, Szabadkán is ez lehet a piacon, tök mindegy, hogy a vásárló magyar vagy szerb.

2012. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szabadkai vagyok.Mivel a város 40 százaléka magyar anyanyelvű, ezért pont 40 százalék esélye van annak hogy magyar emberrel összefutsz.

Tehát minden 2,5 -ik ember magyar.Ennek tekintetében nem hiszem hogy Szabadkán gond lenne.

Sokan azonban a nemmagyarok közül is tudnak, beszélnek, értenek magyarul, ha közlöd velük hogy tényleg nem tudsz szerbül, elkezdenek ők magyarul, épkézláb, de valahogy beszélni.

Azt meg hogy verik a magyarokat, nem a középkorúakra, hanem az iskolásokra vadásznak szintén középsulis szerb suttyók.

Persze ez nem vészes, a média szokta felfújni a dolgokat.

2012. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már volt a barátnőm Szabadkán és nem volt semmi baj...

De megyünk még jó a piac. :-)

2012. nov. 9. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá :)

Gyertek el egy kávéra :D

2012. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Majd egyszer talán.

Köszi.

2012. nov. 10. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!