Kezdőoldal » Utazás » Európa » SOS! A beszállókártyám a...

SOS! A beszállókártyám a lánykori nevemre szól, a személyim viszont a férjezett nevemen van. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

A férjezett nevem: xyné + lánykori nevem.

A repjegyet régen lefoglaltam, menet közben új személyit kellett csináltatnom, ezért az eltérés.


2012. okt. 23. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezd meg a legitarsasagot. Sok olyan van, aki meg egy betu elteres miatt is nevvaltoztatast fizettet ki veled...
2012. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha személyin rajta van a leánykori név is, akkor nem gond.
2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy betűért fizteni kell. Két betű lehet hibás hivatalosan, az felett már előfordul, hogy változtatni kell. De szerintem sem lesz gond ha így használod: xyné + lánykori nevem
2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bizony egy betu miatt kellett fizetnem... Nokolett a Nikolett helyett....
2012. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor átvertek.. Még a fapados Wizzairnél is ingyenes az ilyenek javítása. Két betű lehet hibás, azt még el kell fogadni. Milyen légitársaságnál kellett ezért fizteni?
2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A személyin szereplő névnek és az okmányon szereplő névnek egyezni kell,max.2 betű eltérés lehet.

Ez ügyben mindenképpen felhívnám az ügyfélszolgálatot vagy inkább írásban kérnék rá választ,mert nagyon kétesélyes.

2012. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
KLM
2012. okt. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!