Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet kutyának repülője...

Hogyan lehet kutyának repülőjegyet foglalni? Van külön opció?

Figyelt kérdés
British Airwaysnél próbáltam foglalni repülőjegyet, végigmentem az egész procedúrán de viszont sehol nem találom hogy hol lehetne "hozzáadni" olyan opciót hogy kutya is utazik velem? Esetleg valaki foglalt már így?
2012. okt. 11. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu a csomag opcional
2012. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, de azt ugye tudod, hogy az állatok bevitelére szigorú szabályok vonatkoznak? (pl. mindenféle igazolások, karantén stb.)
2012. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt nem tudod neten intézni.... Külön vannak akik ezzel foglalkoznak.
2012. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy 2 variáció lehet.. ha nagyobb 8 kg nál a kutyus akkor "fel kell adnom poggyászként" , ha viszont kisebb, felvihetem a kabinba.. de mi a teendő ha pl feladok egy rendes poggyászt , a kutyám pedig kb 4 kg.. szóval nem kell "feladandót" választani? akkor csak odasétálok hogy oh hello ő a "laptoptáskám" amit magammal viszek a gépre? évek óta repülök de ilyen kutyás ügyekben nagyon sötétben tapogatózom és nem akarok semmilyen meglepetést
2012. okt. 11. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt tanácsolom, hívd fel a társaságot, vagy menj be egy irodájukba.
2012. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sötétben tapogatózom - akkor tapogatozz a legitarsasagnal, ugyanis csakis ok fogjak megmondani a tuttit, raadasul Anglia szigorubb ebbol a szempontbol (karanten, oltas stb)


Haverom Mo-rol repult USAba es nem valaszthatta a londoni atszallast, mert akkor a kutyust Angliaban le kellett volna adniuk karantenba (1 hetre). Ezert Nemeto-n keresztul kellett utazniuk.

2012. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Telefonon kell egyeztetni a legitarsasaggal. A kutyusnak kell utlevel meg oltas asszem veszetseg ellen. A sok "okosnak" akik rebesgetik a karantent ne higyj,mert jan.1-tol toroltek!! jo utat! ;)
2012. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!