Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország kérdés, megosztaná...

Olaszország kérdés, megosztanád velem? Részletezem lent.

Figyelt kérdés

Olaszországba utazok, mint au pair hamarosan.

Az au pair-world. net-en találtam rá a családra, elvált anyuka a kisfiával.

Nápolyban élnek, pontosabban észak-nyugati "Marano di Napoliban"

Járt már erre valaki?! Milyen környék? Mennyire nehéz Nápolyban tájékozódni?! Hogy működnek a metrók-buszos járatok? Jegy?!

Minden hasznos inf. tapasztalatot szívesen olvasnék!

A nővel már Skypoltunk 1x, sajnos neki nem volt kamerája de szóban beszéltünk és a kisfiú is ott volt, hallottam őt is! Remélem.. nem ér majd meglepetés- eleinte 250 eurot kínál.


2012. okt. 3. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

250 euro mennyi időre? Mert ha egy hónap, akkor először tájékozódj az árakról.

Voltam Nápolyban, a belváros szűk zegzugos utcák, sok műemlékkel a külváros modern. Gondolom téged nem egy turista szempontjai érdekelnek. De a közölt összeg mellbevágó.

2012. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Novemberben es Decemberben 250 euro, (ebben az idoben meg ott lesz a masik aupair lany, janurtol leszek egyedul) igy sok munkam meg nem lesz, azt irta, termeszetesen januartol magasabb osszeget kinal-tobb munkaert.
2012. okt. 4. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
250 euró viszonylag elfogadható Dél-Olaszországban.
2012. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!