Kezdőoldal » Utazás » Európa » Varsóban élő családdal beszélnék?

Varsóban élő családdal beszélnék?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy kb. mi milyen árban van, de ténylegesen mennyi pénz kell az ottani élethez? Lehet, hogy oda megyünk lakni, ezért szeretnénk tudni mire kell számítani.Mire kell odafigyelni? VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM!
2012. okt. 1. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kint élek most, és szerintem totál ugyanaz a kategória, mint Magyarországon. Ha bemész itt a lidlbe vagy a biedronkába vagy a tescóba, ugyanazok az árak. Persze ha az óvárosban ebédelsz, az meg drága, de ebben is ugyanaz, mint Magyaro. Néhány kaja talán olcsóbb.
2012. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy összehasonlító oldalon olvastam, hogy a lakás bérleti díja pedig kb. a duplája az itteninek és a fizetések is kb. 50%-al magasabbak. Igaz ez? A munkavállalásról tudnál mondani valamit(mennyire védik a munkavállalókat, korrektek a cégek)? Az ottaniak mennyire fogadják szívesen a külföldi munkatársakat? Gyorsan befogadják ? Köszönöm szépen előre is a választ!
2012. okt. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!