Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor voltál Angliában puhafed...

Mikor voltál Angliában puhafedelű könyvecske személyivel?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mostanság engednek-e úgy.
2012. szept. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg engedniük kell.
2012. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a kártyás személyivel lehetne!
2012. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Útlevél vagy kártyás személyi, a régi nem jó.
2012. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik személyi igazolvány jó, így a régi is.


[link]


"A magyar állampolgárok tehát az EGT tagállamokba az alábbi személyi igazolvány típusokkal utazhatnak:


- az 1991. április 1-je előtt kiállított személyi igazolvánnyal (kemény borítójú, népköztársasági címerrel),

- az 1991. április 1-je után kiállított személyi igazolvánnyal (puha borítójú, köztársasági címerrel),

- a 2000. január 1-je után kiállított személyazonosító igazolvánnyal (kártya formájú, műanyag),

- illetve a 2000. január 1-jét követően kiállított ideiglenes (barna színű, kártya formátumú) személyazonosító igazolvánnyal.

2012. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ezt is copizhattad volna, mert ez is a tájékoztatóhoz tartozik:


"A Külügyminisztérium tanácsa alapján a gyakorlatban az új típusú, kártyaformájú személyi igazolvány vagy útlevél használata javasolt, mert ezen okmányokkal kapcsolatban nem merülhet fel értelmezési, azonosítási vagy okmánybiztonsági aggály."

2012. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam jobban megfogalmazni a kérdést, hogy engem nem tippek érdekelnek hanem tapasztalatok, mostani tapasztalatok. Köszönöm az idézéseket, ezeket én is megtaláltam a neten, ami viszont biztos, hogy itt olvastam a fórumon, hogy március környékén ment ki enber Angliába a könyvecske személyivel.


Légyszíves csak konkrét tapasztalatokat írjatok, köszönöm!

2012. szept. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!