Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarul beszélö emberke,...

Magyarul beszélö emberke, lakik itt Bécsben? Mert szeretnék it dolgozni . Bärmi lehetne /sex / kizärva. Esélyen lehetne? Hol érdeklödjem? Hogyan oldhatom meg? Ti hogy oldanätok meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tanuld meg németul az alap dolgokat, pár mondatot és menj el ápolónak! Egy házban kell laknod 1-2 hétig az oregekkel, de meg is fizetnek érte, szerintem megéri...

2009. júl. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudok valamilyen szinten németül .ès hol tudom meg hogy melyik häznäl van ilyenre szükség?interneten is van ,melyik az a honlap?Addig is köszönöm aranyos vagy hogy segitettél .Szép napot!!!!!!!
2009. júl. 30. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!

Nekem az anyukám jár ki, meg még sokan mások! Ujságokban is szoktak lenni ilyen hirdetések, meg munkakozvetíto irodáknál, érdeklodj utána valahogy...

Anykám ajánlatott kapott, neki egy barátnoje intézte!

2009. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
2009. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsot szeretném megkérdezni .Ellátogattam ahonlapra ,de nem tudom oda hogy kell irni ,ert a kommentelők között van egy aki azt irta hogy ő talált ausztriába egy magyar étterembe melot,És azt szeretném megtudni avval hogy vehetném én fel a kapcsolatot.Köszi szépen további gyönyörü napot
2009. aug. 9. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!