Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet, hogy Magyarország...

Hogy lehet, hogy Magyarország annyival elmaradottabb a többi európai országtól? Miben jobbak a többiek?

Figyelt kérdés
mitől akkora a különbség budapest és bécs között ?
2012. aug. 20. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Mégis miben lenne elmaradott Magyarország?? Mert szerintem semmivel sem vagyunk elmaradva a többi országokhoz képest.-
2012. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ausztriában nem volt kommunizmus. Többek között...
2012. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mégis miben lenne elmaradott Magyarország?? Mert szerintem semmivel sem vagyunk elmaradva a többi országokhoz képest."


Ezek szerint te még nem voltál Nyugat-Európában! Ha jártál volna, nem beszélnél ekkora ökörségeket!

2012. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

ma 19:18


Jelenleg is Angliában élek,és nem látom hogy Magyarország annyira elmaradott lenne.. Ha mégis akkor miben??

Szinte mindent meglehet kapni otthon is amit külföldön is.

Van minden otthon is ami külföldön. Ma már nem gond otthonról sem interneten keresztül vásárolni Amerikából akár..

Voltaképpen miben vagyunk elmaradva??

Oktatásban?? Nem. Amióta kint tanul a fiam csak erősödik bennem az amit sokan mondanak,hogy a magyar iskolai még mindig erősebb,jobb mint a nyugati iskolai rendszer.

Munkában? Nem. Mindenhol vannak munkanélküliek, mindenhol vannak hiányszakmák..Így Magyarország sincs elmaradva ezen a téren is. Sőt nagyon is sok szakképzett emberek vannak otthon.

Akkor miben??

Divat? Semmivel sem vagyunk elmaradva

Zene,film, könyv?? Szinte minden elérhető,hallgatható akárcsak külföldön..


Azért ma Magyarország nem olyan mint régen volt.Utolértük a többieket. Én még emlékszem hogy nagyon sok zene nem jöhetett Magyarországra. Nagyon sok "amerikai" filmeket csak titokban alábeszéléssel tudta az ember megnézni.

Amikor nálunk nem lehetett colát kapni,vagy a 80-as években nem volt mikró..(külföldön már réges régen volt)

De ma már minden van ami külföldön is..

Akkor magyarázzátok el miben vagyunk elmaradva??

2012. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
JA! Az egészségügy is messze a legjobb Magyarországon mint pl: Angliában..
2012. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
#4: ugye azt a szót hallottad már, hogy életszínvonal?
2012. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen,hallottam azt a szót hogy életszínvonal..


De most komolyan! Azt hiszed külföldön jobb az életszínvonal?? Hogy ott nincsenek munkanélküliek?? Hogy ott nem raknak ki senkit adósság miatt az utcára???


Aki otthon dolgozik,és jól keres annak otthon is jó az életszínvonala. Aki külföldön létminimumot keres,és hitele van annak külföldön sem jobb az életszínvonala..


Tudod az életszínvonal otthon is megvan,csak éppen otthon mindenki hirtelen akar mindent,a lehető legjobbat,legdrágábbat..


Ha már az életszínvonalról beszélsz. Látogass el az utazás kategóriába. Minden második ember Amerikában vagy egyéb egzotikus helyen nyaral..

(mi ez ha nem jó életszínvonal??)

nekem vannak olyan született angol kollégáim akik soha életükben nem voltak külföldön nyaralni. (csak a saját hazájukban. mennének,de nem mindenki engedheti meg magának)

2012. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 rémuralom ***** válasza:
Nem azt nézik, hol lehetne a másikat megfúrni, keresztbe tenni, megmérgezni a szomszéd tehenét is. Nem panaszkodnak, ha valakinek jobb, mint nekik, hanem próbálnak tenni azért, hogy nekik is jobb legyen. És így jobb is lesz nekik. Mi meg csak folytatjuk a panaszkodást.
2012. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Jelenleg is Angliában élek,és nem látom hogy Magyarország annyira elmaradott lenne.. Ha mégis akkor miben?? "


Ha olyan jó Magyarországon minden, akkor miért élsz külföldön? Ugyanis te írtad, hogy Magyarországon minden van, minden minőségi, jobb egészségügy, stb. Akkor most komolyan? Miért élsz Angliában? Én Angliában élek, mert otthon nem éreztem jól magam, nem kaptam meg azt a fizetést, megbecsülést, amit megérdemeltem volna. Mellesleg én az emberek mentalitása miatt is jöttem el otthonról.

2012. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

A kérdés az,hogy miben van elmaradva Magyarország a nyugati országokhoz képest.

Ti nem írtatok semmit,hogy miben,csak felhoztátok az életszínvonalat, az emberi jó és rossz tulajdonságokat.

Nem a gazdasági helyzetről van szó. Az olyan amilyen. Nem a pénz miatt van elmaradva az ország..


Én a pénz miatt vagyok kint..

Ha a kérdés az lenne,hogy mi az ami nincs otthon de kint jobb vagy több van,akkor elsők között írtam volna,hogy a pénz több. (de minden más drágább is kint mint otthon)


Tudod, bárki bármit mond,de otthon az igények lettek magasabbak. Minden kapható,minden megszerezhető de ezáltal jóval nagyobbak lettek az igények.

2012. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!