Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes menni Horvátorszá...

Hova érdemes menni Horvátországban? Ahol homokos a part. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Illetve előre lefoglaltátok a szállást? Apartmanra gondoltunk. Milyen nyelvet értenek meg? Még augusztusra találhatunk szállást? Köszönöm előre is a segítséget.

2012. aug. 15. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok messzire menni, akkor Medulin vagy Lopar. Mindkét helyen voltam, nagyon szépek :) Ha nem fontos, hogy közel legyen, akkor szóba jöhet még Nin, Omis, Makarska...

Én mindenképp foglalnék előre szállást, szerintem nem túl jó azzal tölteni fél napot, hogy megfelelő (!) szállást találjunk.

A horvátok megértik az angolt, németet, olaszt, sőt Isztrián nagyon sokan megértik a magyart is.

2012. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon szép hely Pag sziget Horvátországban. Apartmant lehet találni bőven. A tengerpart kavicsos de nagyon szép tiszta a tenger.
2012. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi két hete Medulinba voltunk,sehol nem beszélnek magyarul.

Német,Angol,Olasz,Horvát nyelv kell vagy egy szótár.

A homokos part koszos,lassan mélyülő mintha a balcsin lennél.Több száz métert lehet begyalogolni.

Inkább kavicsosra menjetek(nem sziklásra):Rabac-nagy fehér gömbölyű kavicsok,tiszta víz,Vrsar -sóderes part tiszta vízzel. A gyerekeknek mindkettő jobban tetszett mint a homokos rész.

2012. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bratilla válasza:
Mi régen mindig Omisba mentünk. :) Soha nem foglaltunk előre szállást, németül jól beszéltek.
2012. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!