Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tegyek? Kell útlevél Olaszba?

Mit tegyek? Kell útlevél Olaszba?

Figyelt kérdés
22éves vagyok és Olaszba akarok kimenni táncosként de nem tudom kell e útlevél?
2012. aug. 8. 14:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
12%
Nem véletlen, hogy nem lettél értelmiségi látom...
2012. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nem kell, mert EU tag, de ajánlott, mert kicsit hivatalosabb, mint a magyar személyi. Kajak prosti leszel?
2012. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mivel uniós ország, ezért szerintem nem.
2012. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Veronika te vagy az?? Nem kell!!!!
2012. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nem kell. De nem csodálkozom,hogy táncos leszel.
2012. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na értelmiséGEK! A TÁNCOS ÉS A PROSTI KÖZT VAN KÜLÖMBSÉG NAGYOKOSOK!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 8. 14:45
 7/20 anonim ***** válasza:

Ni mán egy hivatásos! Csókoltatom nagyságos asszony!


Cicám itt is jól kereshetsz. Tele van az oldal szűz srácokkal. Ha csak mindtől egy tízeztrest kérsz egy-egy kufircért hetek alatt milliómos lehetsz.

2012. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Nem kell!


DE!

nem értem,miért szóljátok le a kérdezőt. A táncosoknak ugyanúgy lehet jó eszük,mint bárkinek. Attól,h tehetséges valaki a táncban,nem jelenti azt,h másban nem lenne az.


Egyébként meg nem is kérdez akkora hülyeséget. Mert mi például Horvátországon keresztül mentünk Olaszországba,és ott bizony kérték az útlevelet,mert hivatalosan még nem Eu tag.


Kérdező- ha Szlovénián,vagy Ausztrián keresztül mész,esetleg repülővel,akkor természetesen nem kell.

2012. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"A TÁNCOS ÉS A PROSTI KÖZT VAN KÜLÖMBSÉG NAGYOKOSOK!!!!!!"


1. KölüNbség. N-nel írandó, csak szólok.


2. Ha Olaszországba mész "táncosnak", ott már igen sántít valami. Oda táncosnak prostituáltakat keresnek. Nehogy már azt hidd, csak táncikálni fogsz éjszaka.

2012. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
ne csodálkozz ha nem táncosként fogod végezni, hanem őszhajú milliomosok mocskos játékszere leszel...
2012. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!