Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról Írországba...

Hajniii93 kérdése:

Magyarországról Írországba vanlehetőség vonattal vagy busszal eljutni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, de a gatyádat is kifizeted.
2012. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudnál valami linket küldeni?a repülésnél csak olcsóbb,nem?
2012. júl. 26. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, még akkor is olcsóbban kijössz a repüléssel, ha nem fapadossal mész.
2012. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miért nem mész repülővel? Szeptemberre van 9.500-as ár, de októberre 7.500-as is Ryannál. Igaz, hogy sokkal több repülő van a tengerek mélyén mint tengeralattjáró az égben, ettől függetlenül nem kell félni a repüléstől;)
2012. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ian Catman ***** válasza:
52%

Írország sziget. Angliáig még csak-csak, a Csalagúton keresztül (nem olcsó), de Angliából tovább, hacsak addig a repülő vagy úszó buszt, vonatot fel nem találják, semmi.

Egyébként a repülő sokksl, de SOKKAL olcsóbb, és gyorsabb, ÉS biztonságosabb, mint bármi. Ráadásul, mivel néhány, Budapestről induló légítársaság (fapados, de az is jobb, mint a busz) ír tulajdon, átszállás nélkül, pár óra alatt Dublinban vagy. veszélytelen, normális, biztonságos, gyors.

2012. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ian Catman ***** válasza:
...ja és azért olcsóbb mondjuk a WizzAir (ellenőrizd a honlapjukon), mert sajátjuk és NEM SZÁLLSZ ÁT. Bármi mással, a Csalagútért eleve külön fizetsz, drága a vonat és a busz. Namost megérkezel valahogy Londonba, de onnét tovább mégis repülni kell, és ha repülsz, nem egyszerűbb rögtön Budapestről? A repülési költségek nem drágulnak a távolsággal lineárisan. Londonból Dublinba háromszor annyiba kerülne (hajóval is lehet, akkor ötször annyiba) mint az egész Budapest Dublin repülőút egy fapadoson.
2012. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lacatka válasza:

Hajniii93:

Figyi,ha már ekkora hülyeséget kérdezel legalább csináld jól!

Magam részéről őrülök,hogy észrevetted a térképen ,hogy Ír Ország egy sziget,de ettől még nem vagy nagy arc!

2012. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megoldani meglehet, de én nem mennék vele inkább kocsival vagy repülővel. /inkább repülővel/


Ha elmész Calaisig utána Csalagút utána Angliából vannak kompok az Ír szigetre. /Fr.o és Anglia közt is meglehet tenni komppal és lehet, hogy vagy Írország és mondjuk Fr.o közt is komp nem tudom/


Én egyszer Angliát megjártam busszal úgy, hogy oda Csalagúttal mentem vissza komppal. Ha legközelebb megyek akkor repülővel megyek. Mert nekem ez sok volt.

2012. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!