Kezdőoldal » Utazás » Európa » Surgos 16 eves vagyok szeretne...

Surgos 16 eves vagyok szeretnek Hollandiaba utazni milyen munkat lehetne ott vallalni? (bocs az ekezetekert angol bill)

Figyelt kérdés
Amiota a csaladom felbomlott 3 reszre igy en is ugy dontottem hogy inkabb elmegyek valahova.de meeg azt is mondjatok meg pls hogy mik a szukseges teendok mielott megyek meg hogy mennyibe fog kerulni 1 lakast kiberelni pls help elore is koszi
2012. jún. 13. 16:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ez igaz :D
2012. jún. 15. 07:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Könyörgöm még egy ret.kes érettségid sincs. Mindenki megy ki az országból, és nem csak innen mindenhonnan megy a népvándorlás a szebb és jobb élet reményében. Szerinted nem szelektálnak?? Még egy Tescoba se? :D Azokat veszik fel, akiknek megvan a szakmájuk, tudnak különböző nyelveken. Nem véletlenül van, hogy diplomások az árukirakodók Angliában pl a Tescoban.. :D

Úgy vettem ki, hogy fiú vagy, de szólj nyugodtan ha tévedek.

Hollandiában elmehetnél hímkur.vának, szétbasz.athatnád a fosódat fillérekért, amiből még 5-6 társaddal kibérelhetnél egy kis 1 szobás padlás garzont.

2012. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

akkor megis hova?

16/F

2012. jún. 18. 13:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Középiskolába tanulni!! Nyelvvizsgát letenni és minimum egy érettségit, ám bár a szakma is elég jól jöhet, mert külföldön 2x többet kap az akinek van szakmája annál, mint akinek nincs. Szóval szépen 19 éves korodig megülsz a hátsódon. És aztán elkezdhetsz gondolkodni merre tovább.
2012. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ok

koszi utolso :)

majd elmegyek haverhoz addig

koszi a valaszokat :)

2012. jún. 25. 19:29
 16/17 anonim válasza:

Olvasgatom itt a kommenteket,....de megsúgom nektek csak úgy mellékesen: Hollandiában nincsen Tesco ;-)

de még hasonló nagy áruház sem :))

2012. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Amúgy csak mondom.. hogy a fél bolygó Angolul beszél...:D és az angol szerintem passzolna oda... mert a hollandok.. és az angolok csak megértik egy mást... nem sok a két nyelv között a különbség csakúgy mondom...:D
2012. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!